KRJ - kouluratsastuskilpailut 27.07.2017


Yleistä

  • Päivämäärä 27.07.2017
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 05.07.2017
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Ros Cirein (ROSC1759)
  • Arvontatapa lyhyt arvonta

  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille

  • Luokat

    1. Helppo B 30/30 TT
    2. Helppo B 30/30 TT
    3. Vaativa B 30/30 TT
    4. Vaativa B 30/30 TT


    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla RC KRJ171-190 (Osallistut samalla 20. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo B
    1. Oresama (VRL-02753) - Soittakaa Paranoid
    2. narri (VRL-06046) - Sukkamieli
    3. tvisha (VRL-01671) - Tähtiensota VH17-018-1094
    4. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Kesha VH17-017-0293
    5. Uppe (VRL-11253) - Syyslahden Satiina
    6. tvisha (VRL-01671) - Cinnamon Bun HV
    7. Tuulia T. (VRL-00084) - Runon Neilikka VH16-018-2649
    8. tvisha (VRL-01671) - Black Flash Cirein VH17-017-0299
    9. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Pihlasilla
    10. Oresama (VRL-02753) - Calamity Trigger VH14-104-0017
    11. Jere (VRL-14433) - Fiktion Juoni VH17-018-1137
    12. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Double Chocochip VH17-017-0295
    13. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuiskulan Petomania VH17-018-0601
    14. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika
    15. Milja (VRL-00692) - Fiktion Lumivalko VH17-018-0307
    16. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Valeria VH17-018-1158
    17. Vibaja (VRL-00727) - Machynlleth Bridie
    18. Tuulia T. (VRL-00084) - Vuornan Noitarumpu VH16-018-2495
    19. narri (VRL-06046) - Fiktion Sirina
    20. VP (VRL-14355) - Luhtavilla VH16-018-1577
    21. Jere (VRL-14433) - Jukolan Jatkosota VH17-018-1100
    22. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Mysli VH16-018-1364
    23. EmmiN. (VRL-03385) - Soulrider MO VH17-017-0290
    24. Vibaja (VRL-00727) - Ffestiniog Gwlithen
    25. Oresama (VRL-02753) - Indian Jewel VH17-031-0167
    26. VP (VRL-14355) - Mörkövaaran Kuurupiilo VH17-018-1156
    27. Vibaja (VRL-00727) - Marilith VH16-023-0022
    28. narri (VRL-06046) - Pitperth Puddingbug
    29. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Uniriepu VH16-018-1370
    30. Jannica (VRL-04799) - Kadotettu Haaveuni VH16-018-2328

    2. Helppo B
    1. tvisha (VRL-01671) - Cinnamon Bun HV
    2. EmmiN. (VRL-03385) - Silver Birch VH17-017-0291
    3. Milja (VRL-00692) - Fiktion Suvinka
    4. Vibaja (VRL-00727) - Ffestiniog Gwlithen
    5. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Lilian VH17-017-0296
    6. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuusniemen Unimurros VH17-018-0598
    7. Oresama (VRL-02753) - Indian Jewel VH17-031-0167
    8. Uppe (VRL-11253) - Syyslahden Satiina
    9. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Mysli VH16-018-1364
    10. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika
    11. Jere (VRL-14433) - Fiktion Juoni VH17-018-1137
    12. Vibaja (VRL-00727) - Machynlleth Bridie
    13. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaaranmaan Terhikki VH17-018-0561
    14. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Pihlasilla
    15. tvisha (VRL-01671) - Black Flash Cirein VH17-017-0299
    16. Oresama (VRL-02753) - Calamity Trigger VH14-104-0017
    17. narri (VRL-06046) - Pitperth Puddingbug
    18. Jannica (VRL-04799) - Kadotettu Haaveuni VH16-018-2328
    19. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Valeria VH17-018-1158
    20. narri (VRL-06046) - Fiktion Sirina
    21. VP (VRL-14355) - Luhtavilla VH16-018-1577
    22. Jere (VRL-14433) - Jukolan Jatkosota VH17-018-1100
    23. tvisha (VRL-01671) - Tähtiensota VH17-018-1094
    24. VP (VRL-14355) - Mörkövaaran Kuurupiilo VH17-018-1156
    25. Vibaja (VRL-00727) - Marilith VH16-023-0022
    26. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Phort Knox VH16-017-0572
    27. Oresama (VRL-02753) - Soittakaa Paranoid
    28. narri (VRL-06046) - Sukkamieli
    29. Tuulia T. (VRL-00084) - Kärmeniemen Mihkel VH17-018-0599
    30. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Uniriepu VH16-018-1370

    3. Vaativa B
    1. narri (VRL-06046) - Ruudin Vuorikaarne
    2. Uppe (VRL-11253) - Kaunon Kultimo
    3. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruudin Tervapääsky VH16-018-2387
    4. Tuulia T. (VRL-00084) - Villahaan Vilunki VH16-018-1889
    5. Jere (VRL-14433) - Kaunon Unelmakarkuri
    6. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Virna
    7. Oresama (VRL-02753) - Mayan Reason RR VH12-031-0226
    8. Uppe (VRL-11253) - Haavelaakson Mandi
    9. Uppe (VRL-11253) - Vähäpellon Tuumas
    10. narri (VRL-06046) - Rippringham Ripper
    11. Tuulia T. (VRL-00084) - Villahaan Siniriina VH16-018-1877
    12. Desmi (VRL-14548) - Claudia
    13. Jannica (VRL-04799) - Runon Tyrnimarja VH16-018-0101
    14. tvisha (VRL-01671) - Rainbow Dash Cirein VH17-031-0398
    15. Manaaja (VRL-14336) - Tuuliajon Myrkkymieli VH17-018-0578
    16. Manaaja (VRL-14336) - Huvitutin Usva VH17-018-0236
    17. Jannica (VRL-04799) - Hopearinteen Pilgrim VH12-026-0334
    18. Oresama (VRL-02753) - Señor Samba RR
    19. Jannica (VRL-04799) - Aidan Deirdre VH14-035-0166
    20. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
    21. Desmi (VRL-14548) - Kultapoika
    22. narri (VRL-06046) - Luuhohka
    23. Vibaja (VRL-00727) - Voikiekko VH17-018-0361
    24. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Isähahmo
    25. Manaaja (VRL-14336) - Tuulenpesän Koskenlaskija VH16-018-2011
    26. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
    27. Desmi (VRL-14548) - Natalie
    28. Vibaja (VRL-00727) - Suklaawanukas VH17-018-0360
    29. Jere (VRL-14433) - Riinalan Remu
    30. Eenu (VRL-13600) - Käärmejumala

    4. Vaativa B
    1. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
    2. Jannica (VRL-04799) - Aidan Deirdre VH14-035-0166
    3. Jannica (VRL-04799) - Hopearinteen Pilgrim VH12-026-0334
    4. Jere (VRL-14433) - Riinalan Remu
    5. Vibaja (VRL-00727) - Suklaawanukas VH17-018-0360
    6. Manaaja (VRL-14336) - Huvitutin Usva VH17-018-0236
    7. Jere (VRL-14433) - Kaunon Unelmakarkuri
    8. narri (VRL-06046) - Luuhohka
    9. Uppe (VRL-11253) - Haavelaakson Mandi
    10. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Lettumaakari VH16-018-2384
    11. Vibaja (VRL-00727) - Voikiekko VH17-018-0361
    12. Desmi (VRL-14548) - Natalie
    13. Manaaja (VRL-14336) - Tuulenpesän Koskenlaskija VH16-018-2011
    14. Jannica (VRL-04799) - Runon Tyrnimarja VH16-018-0101
    15. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Isähahmo
    16. Eenu (VRL-13600) - Käärmejumala
    17. Tuulia T. (VRL-00084) - Hortensian Helmililja VH16-018-2498
    18. tvisha (VRL-01671) - Rainbow Dash Cirein VH17-031-0398
    19. Uppe (VRL-11253) - Kaunon Kultimo
    20. Desmi (VRL-14548) - Claudia
    21. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Virna
    22. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
    23. narri (VRL-06046) - Ruudin Vuorikaarne
    24. Manaaja (VRL-14336) - Tuuliajon Myrkkymieli VH17-018-0578
    25. Uppe (VRL-11253) - Vähäpellon Tuumas
    26. Desmi (VRL-14548) - Kultapoika
    27. Oresama (VRL-02753) - Mayan Reason RR VH12-031-0226
    28. narri (VRL-06046) - Rippringham Ripper
    29. Oresama (VRL-02753) - Señor Samba RR
    30. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Lokkiystävä VH16-018-2275

    Tämä on virtuaalitalli    Tämä on virtuaalihevonen    Tausta © Zbyszek Zolkiewski (CC BY-NC-SA 2.0)    Ulkoasu © VRL-07415    Otsikkokuvat © LR, VRL-01811, ransu.kuvat.fi