KRJ - kouluratsastuskilpailut 21.07.2017


Yleistä

  • Päivämäärä 21.07.2017
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 05.07.2017
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Ros Cirein (ROSC1759)
  • Arvontatapa lyhyt arvonta

  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille

  • Luokat

    1. Helppo B 30/30 TT
    2. Helppo B 30/30 TT
    3. Vaativa B 30/30 TT
    4. Vaativa B 30/30 TT


    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla RC KRJ171-190 (Osallistut samalla 20. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo B
    1. Vibaja (VRL-00727) - Machynlleth Bridie
    2. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Pihlasilla
    3. Tuulia T. (VRL-00084) - Vuornan Noitarumpu VH16-018-2495
    4. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Uniriepu VH16-018-1370
    5. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuiskulan Petomania VH17-018-0601
    6. Jannica (VRL-04799) - Kadotettu Haaveuni VH16-018-2328
    7. tvisha (VRL-01671) - Cinnamon Bun HV
    8. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Valeria VH17-018-1158
    9. Tuulia T. (VRL-00084) - Runon Neilikka VH16-018-2649
    10. Uppe (VRL-11253) - Syyslahden Satiina
    11. narri (VRL-06046) - Fiktion Sirina
    12. Jere (VRL-14433) - Fiktion Juoni VH17-018-1137
    13. Oresama (VRL-02753) - Calamity Trigger VH14-104-0017
    14. tvisha (VRL-01671) - Tähtiensota VH17-018-1094
    15. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Double Chocochip VH17-017-0295
    16. EmmiN. (VRL-03385) - Soulrider MO VH17-017-0290
    17. VP (VRL-14355) - Mörkövaaran Kuurupiilo VH17-018-1156
    18. Jere (VRL-14433) - Jukolan Jatkosota VH17-018-1100
    19. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Mysli VH16-018-1364
    20. VP (VRL-14355) - Luhtavilla VH16-018-1577
    21. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika
    22. tvisha (VRL-01671) - Black Flash Cirein VH17-017-0299
    23. narri (VRL-06046) - Pitperth Puddingbug
    24. Vibaja (VRL-00727) - Ffestiniog Gwlithen
    25. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Kesha VH17-017-0293
    26. narri (VRL-06046) - Sukkamieli
    27. Milja (VRL-00692) - Fiktion Lumivalko VH17-018-0307
    28. Oresama (VRL-02753) - Indian Jewel VH17-031-0167
    29. Vibaja (VRL-00727) - Marilith VH16-023-0022
    30. Oresama (VRL-02753) - Soittakaa Paranoid

    2. Helppo B
    1. VP (VRL-14355) - Mörkövaaran Kuurupiilo VH17-018-1156
    2. Tuulia T. (VRL-00084) - Kärmeniemen Mihkel VH17-018-0599
    3. Milja (VRL-00692) - Fiktion Suvinka
    4. tvisha (VRL-01671) - Cinnamon Bun HV
    5. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika
    6. Jere (VRL-14433) - Jukolan Jatkosota VH17-018-1100
    7. narri (VRL-06046) - Pitperth Puddingbug
    8. Jannica (VRL-04799) - Kadotettu Haaveuni VH16-018-2328
    9. Vibaja (VRL-00727) - Ffestiniog Gwlithen
    10. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuusniemen Unimurros VH17-018-0598
    11. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Lilian VH17-017-0296
    12. tvisha (VRL-01671) - Black Flash Cirein VH17-017-0299
    13. Jere (VRL-14433) - Fiktion Juoni VH17-018-1137
    14. Oresama (VRL-02753) - Soittakaa Paranoid
    15. tvisha (VRL-01671) - Tähtiensota VH17-018-1094
    16. Oresama (VRL-02753) - Indian Jewel VH17-031-0167
    17. Vibaja (VRL-00727) - Machynlleth Bridie
    18. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Mysli VH16-018-1364
    19. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaaranmaan Terhikki VH17-018-0561
    20. Oresama (VRL-02753) - Calamity Trigger VH14-104-0017
    21. narri (VRL-06046) - Fiktion Sirina
    22. Uppe (VRL-11253) - Syyslahden Satiina
    23. EmmiN. (VRL-03385) - Silver Birch VH17-017-0291
    24. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Valeria VH17-018-1158
    25. Vibaja (VRL-00727) - Marilith VH16-023-0022
    26. narri (VRL-06046) - Sukkamieli
    27. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Uniriepu VH16-018-1370
    28. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Pihlasilla
    29. VP (VRL-14355) - Luhtavilla VH16-018-1577
    30. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Phort Knox VH16-017-0572

    3. Vaativa B
    1. Desmi (VRL-14548) - Claudia
    2. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Virna
    3. Manaaja (VRL-14336) - Tuuliajon Myrkkymieli VH17-018-0578
    4. Manaaja (VRL-14336) - Tuulenpesän Koskenlaskija VH16-018-2011
    5. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Isähahmo
    6. Desmi (VRL-14548) - Kultapoika
    7. Jannica (VRL-04799) - Runon Tyrnimarja VH16-018-0101
    8. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruudin Tervapääsky VH16-018-2387
    9. narri (VRL-06046) - Luuhohka
    10. Manaaja (VRL-14336) - Huvitutin Usva VH17-018-0236
    11. tvisha (VRL-01671) - Rainbow Dash Cirein VH17-031-0398
    12. Jannica (VRL-04799) - Aidan Deirdre VH14-035-0166
    13. Vibaja (VRL-00727) - Suklaawanukas VH17-018-0360
    14. Jere (VRL-14433) - Riinalan Remu
    15. Desmi (VRL-14548) - Natalie
    16. Tuulia T. (VRL-00084) - Villahaan Siniriina VH16-018-1877
    17. Vibaja (VRL-00727) - Voikiekko VH17-018-0361
    18. Oresama (VRL-02753) - Señor Samba RR
    19. Uppe (VRL-11253) - Haavelaakson Mandi
    20. narri (VRL-06046) - Rippringham Ripper
    21. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
    22. Tuulia T. (VRL-00084) - Villahaan Vilunki VH16-018-1889
    23. Oresama (VRL-02753) - Mayan Reason RR VH12-031-0226
    24. Uppe (VRL-11253) - Vähäpellon Tuumas
    25. narri (VRL-06046) - Ruudin Vuorikaarne
    26. Uppe (VRL-11253) - Kaunon Kultimo
    27. Jannica (VRL-04799) - Hopearinteen Pilgrim VH12-026-0334
    28. Eenu (VRL-13600) - Käärmejumala
    29. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
    30. Jere (VRL-14433) - Kaunon Unelmakarkuri

    4. Vaativa B
    1. Desmi (VRL-14548) - Natalie
    2. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Isähahmo
    3. Tuulia T. (VRL-00084) - Hortensian Helmililja VH16-018-2498
    4. narri (VRL-06046) - Rippringham Ripper
    5. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
    6. Jannica (VRL-04799) - Aidan Deirdre VH14-035-0166
    7. Desmi (VRL-14548) - Claudia
    8. Jere (VRL-14433) - Kaunon Unelmakarkuri
    9. Uppe (VRL-11253) - Vähäpellon Tuumas
    10. Manaaja (VRL-14336) - Huvitutin Usva VH17-018-0236
    11. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Lokkiystävä VH16-018-2275
    12. Jannica (VRL-04799) - Hopearinteen Pilgrim VH12-026-0334
    13. Desmi (VRL-14548) - Kultapoika
    14. Jannica (VRL-04799) - Runon Tyrnimarja VH16-018-0101
    15. Jere (VRL-14433) - Riinalan Remu
    16. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Lettumaakari VH16-018-2384
    17. Oresama (VRL-02753) - Señor Samba RR
    18. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Virna
    19. Oresama (VRL-02753) - Mayan Reason RR VH12-031-0226
    20. Uppe (VRL-11253) - Kaunon Kultimo
    21. Eenu (VRL-13600) - Käärmejumala
    22. Uppe (VRL-11253) - Haavelaakson Mandi
    23. Manaaja (VRL-14336) - Tuuliajon Myrkkymieli VH17-018-0578
    24. Vibaja (VRL-00727) - Voikiekko VH17-018-0361
    25. narri (VRL-06046) - Luuhohka
    26. narri (VRL-06046) - Ruudin Vuorikaarne
    27. Manaaja (VRL-14336) - Tuulenpesän Koskenlaskija VH16-018-2011
    28. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
    29. Vibaja (VRL-00727) - Suklaawanukas VH17-018-0360
    30. tvisha (VRL-01671) - Rainbow Dash Cirein VH17-031-0398

    Tämä on virtuaalitalli    Tämä on virtuaalihevonen    Tausta © Zbyszek Zolkiewski (CC BY-NC-SA 2.0)    Ulkoasu © VRL-07415    Otsikkokuvat © LR, VRL-01811, ransu.kuvat.fi