KRJ - kouluratsastuskilpailut 20.07.2017


Yleistä

  • Päivämäärä 20.07.2017
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 05.07.2017
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Ros Cirein (ROSC1759)
  • Arvontatapa lyhyt arvonta

  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille

  • Luokat

    1. Helppo B 30/30 TT
    2. Helppo B 30/30 TT
    3. Vaativa B 30/30 TT
    4. Vaativa B 30/30 TT


    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla RC KRJ171-190 (Osallistut samalla 20. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo B
    1. Oresama (VRL-02753) - Indian Jewel VH17-031-0167
    2. Vibaja (VRL-00727) - Machynlleth Bridie
    3. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika
    4. Tuulia T. (VRL-00084) - Vuornan Noitarumpu VH16-018-2495
    5. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Uniriepu VH16-018-1370
    6. Vibaja (VRL-00727) - Marilith VH16-023-0022
    7. narri (VRL-06046) - Fiktion Sirina
    8. Jannica (VRL-04799) - Kadotettu Haaveuni VH16-018-2328
    9. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuiskulan Petomania VH17-018-0601
    10. Jere (VRL-14433) - Fiktion Juoni VH17-018-1137
    11. tvisha (VRL-01671) - Tähtiensota VH17-018-1094
    12. VP (VRL-14355) - Luhtavilla VH16-018-1577
    13. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Pihlasilla
    14. EmmiN. (VRL-03385) - Soulrider MO VH17-017-0290
    15. VP (VRL-14355) - Mörkövaaran Kuurupiilo VH17-018-1156
    16. Milja (VRL-00692) - Fiktion Lumivalko VH17-018-0307
    17. Jere (VRL-14433) - Jukolan Jatkosota VH17-018-1100
    18. tvisha (VRL-01671) - Black Flash Cirein VH17-017-0299
    19. Uppe (VRL-11253) - Syyslahden Satiina
    20. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Valeria VH17-018-1158
    21. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Kesha VH17-017-0293
    22. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Double Chocochip VH17-017-0295
    23. tvisha (VRL-01671) - Cinnamon Bun HV
    24. Oresama (VRL-02753) - Soittakaa Paranoid
    25. Oresama (VRL-02753) - Calamity Trigger VH14-104-0017
    26. narri (VRL-06046) - Pitperth Puddingbug
    27. narri (VRL-06046) - Sukkamieli
    28. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Mysli VH16-018-1364
    29. Tuulia T. (VRL-00084) - Runon Neilikka VH16-018-2649
    30. Vibaja (VRL-00727) - Ffestiniog Gwlithen

    2. Helppo B
    1. narri (VRL-06046) - Sukkamieli
    2. Vibaja (VRL-00727) - Ffestiniog Gwlithen
    3. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Pihlasilla
    4. narri (VRL-06046) - Pitperth Puddingbug
    5. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Uniriepu VH16-018-1370
    6. Oresama (VRL-02753) - Soittakaa Paranoid
    7. VP (VRL-14355) - Luhtavilla VH16-018-1577
    8. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaaranmaan Terhikki VH17-018-0561
    9. Vibaja (VRL-00727) - Machynlleth Bridie
    10. Uppe (VRL-11253) - Syyslahden Satiina
    11. narri (VRL-06046) - Fiktion Sirina
    12. tvisha (VRL-01671) - Cinnamon Bun HV
    13. Milja (VRL-00692) - Fiktion Suvinka
    14. Jere (VRL-14433) - Jukolan Jatkosota VH17-018-1100
    15. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Mysli VH16-018-1364
    16. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Lilian VH17-017-0296
    17. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Valeria VH17-018-1158
    18. Oresama (VRL-02753) - Calamity Trigger VH14-104-0017
    19. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika
    20. EmmiN. (VRL-03385) - Silver Birch VH17-017-0291
    21. Oresama (VRL-02753) - Indian Jewel VH17-031-0167
    22. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuusniemen Unimurros VH17-018-0598
    23. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Phort Knox VH16-017-0572
    24. tvisha (VRL-01671) - Tähtiensota VH17-018-1094
    25. Tuulia T. (VRL-00084) - Kärmeniemen Mihkel VH17-018-0599
    26. Jannica (VRL-04799) - Kadotettu Haaveuni VH16-018-2328
    27. VP (VRL-14355) - Mörkövaaran Kuurupiilo VH17-018-1156
    28. Vibaja (VRL-00727) - Marilith VH16-023-0022
    29. tvisha (VRL-01671) - Black Flash Cirein VH17-017-0299
    30. Jere (VRL-14433) - Fiktion Juoni VH17-018-1137

    3. Vaativa B
    1. Uppe (VRL-11253) - Vähäpellon Tuumas
    2. Manaaja (VRL-14336) - Huvitutin Usva VH17-018-0236
    3. narri (VRL-06046) - Luuhohka
    4. Eenu (VRL-13600) - Käärmejumala
    5. Jere (VRL-14433) - Kaunon Unelmakarkuri
    6. Vibaja (VRL-00727) - Suklaawanukas VH17-018-0360
    7. Tuulia T. (VRL-00084) - Villahaan Siniriina VH16-018-1877
    8. narri (VRL-06046) - Ruudin Vuorikaarne
    9. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruudin Tervapääsky VH16-018-2387
    10. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Isähahmo
    11. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
    12. Jere (VRL-14433) - Riinalan Remu
    13. Uppe (VRL-11253) - Haavelaakson Mandi
    14. Oresama (VRL-02753) - Mayan Reason RR VH12-031-0226
    15. Tuulia T. (VRL-00084) - Villahaan Vilunki VH16-018-1889
    16. tvisha (VRL-01671) - Rainbow Dash Cirein VH17-031-0398
    17. Jannica (VRL-04799) - Runon Tyrnimarja VH16-018-0101
    18. Oresama (VRL-02753) - Señor Samba RR
    19. Desmi (VRL-14548) - Claudia
    20. Desmi (VRL-14548) - Kultapoika
    21. Vibaja (VRL-00727) - Voikiekko VH17-018-0361
    22. Uppe (VRL-11253) - Kaunon Kultimo
    23. narri (VRL-06046) - Rippringham Ripper
    24. Jannica (VRL-04799) - Aidan Deirdre VH14-035-0166
    25. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
    26. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Virna
    27. Jannica (VRL-04799) - Hopearinteen Pilgrim VH12-026-0334
    28. Manaaja (VRL-14336) - Tuulenpesän Koskenlaskija VH16-018-2011
    29. Desmi (VRL-14548) - Natalie
    30. Manaaja (VRL-14336) - Tuuliajon Myrkkymieli VH17-018-0578

    4. Vaativa B
    1. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Lettumaakari VH16-018-2384
    2. Oresama (VRL-02753) - Mayan Reason RR VH12-031-0226
    3. Eenu (VRL-13600) - Käärmejumala
    4. Tuulia T. (VRL-00084) - Hortensian Helmililja VH16-018-2498
    5. Jannica (VRL-04799) - Aidan Deirdre VH14-035-0166
    6. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
    7. narri (VRL-06046) - Ruudin Vuorikaarne
    8. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Isähahmo
    9. Uppe (VRL-11253) - Haavelaakson Mandi
    10. Manaaja (VRL-14336) - Tuuliajon Myrkkymieli VH17-018-0578
    11. Desmi (VRL-14548) - Kultapoika
    12. tvisha (VRL-01671) - Rainbow Dash Cirein VH17-031-0398
    13. narri (VRL-06046) - Luuhohka
    14. Jannica (VRL-04799) - Runon Tyrnimarja VH16-018-0101
    15. Jere (VRL-14433) - Riinalan Remu
    16. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Virna
    17. Manaaja (VRL-14336) - Huvitutin Usva VH17-018-0236
    18. Manaaja (VRL-14336) - Tuulenpesän Koskenlaskija VH16-018-2011
    19. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Lokkiystävä VH16-018-2275
    20. Jere (VRL-14433) - Kaunon Unelmakarkuri
    21. narri (VRL-06046) - Rippringham Ripper
    22. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
    23. Oresama (VRL-02753) - Señor Samba RR
    24. Vibaja (VRL-00727) - Suklaawanukas VH17-018-0360
    25. Uppe (VRL-11253) - Vähäpellon Tuumas
    26. Desmi (VRL-14548) - Claudia
    27. Uppe (VRL-11253) - Kaunon Kultimo
    28. Jannica (VRL-04799) - Hopearinteen Pilgrim VH12-026-0334
    29. Vibaja (VRL-00727) - Voikiekko VH17-018-0361
    30. Desmi (VRL-14548) - Natalie

    Tämä on virtuaalitalli    Tämä on virtuaalihevonen    Tausta © Zbyszek Zolkiewski (CC BY-NC-SA 2.0)    Ulkoasu © VRL-07415    Otsikkokuvat © LR, VRL-01811, ransu.kuvat.fi