KRJ - kouluratsastuskilpailut 19.07.2017


Yleistä

  • Päivämäärä 19.07.2017
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 05.07.2017
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Ros Cirein (ROSC1759)
  • Arvontatapa lyhyt arvonta

  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille

  • Luokat

    1. Helppo B 30/30 TT
    2. Helppo B 30/30 TT
    3. Vaativa B 30/30 TT
    4. Vaativa B 30/30 TT


    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla RC KRJ171-190 (Osallistut samalla 20. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo B
    1. Oresama (VRL-02753) - Indian Jewel VH17-031-0167
    2. narri (VRL-06046) - Sukkamieli
    3. tvisha (VRL-01671) - Cinnamon Bun HV
    4. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Uniriepu VH16-018-1370
    5. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuiskulan Petomania VH17-018-0601
    6. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika
    7. Jere (VRL-14433) - Fiktion Juoni VH17-018-1137
    8. Oresama (VRL-02753) - Calamity Trigger VH14-104-0017
    9. VP (VRL-14355) - Mörkövaaran Kuurupiilo VH17-018-1156
    10. Vibaja (VRL-00727) - Machynlleth Bridie
    11. Vibaja (VRL-00727) - Marilith VH16-023-0022
    12. EmmiN. (VRL-03385) - Soulrider MO VH17-017-0290
    13. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Kesha VH17-017-0293
    14. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Valeria VH17-018-1158
    15. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Double Chocochip VH17-017-0295
    16. narri (VRL-06046) - Pitperth Puddingbug
    17. VP (VRL-14355) - Luhtavilla VH16-018-1577
    18. Milja (VRL-00692) - Fiktion Lumivalko VH17-018-0307
    19. narri (VRL-06046) - Fiktion Sirina
    20. Jere (VRL-14433) - Jukolan Jatkosota VH17-018-1100
    21. Tuulia T. (VRL-00084) - Vuornan Noitarumpu VH16-018-2495
    22. tvisha (VRL-01671) - Black Flash Cirein VH17-017-0299
    23. Vibaja (VRL-00727) - Ffestiniog Gwlithen
    24. tvisha (VRL-01671) - Tähtiensota VH17-018-1094
    25. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Pihlasilla
    26. Oresama (VRL-02753) - Soittakaa Paranoid
    27. Tuulia T. (VRL-00084) - Runon Neilikka VH16-018-2649
    28. Jannica (VRL-04799) - Kadotettu Haaveuni VH16-018-2328
    29. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Mysli VH16-018-1364
    30. Uppe (VRL-11253) - Syyslahden Satiina

    2. Helppo B
    1. Vibaja (VRL-00727) - Machynlleth Bridie
    2. VP (VRL-14355) - Luhtavilla VH16-018-1577
    3. Oresama (VRL-02753) - Indian Jewel VH17-031-0167
    4. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Uniriepu VH16-018-1370
    5. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Valeria VH17-018-1158
    6. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuusniemen Unimurros VH17-018-0598
    7. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaaranmaan Terhikki VH17-018-0561
    8. Tuulia T. (VRL-00084) - Kärmeniemen Mihkel VH17-018-0599
    9. tvisha (VRL-01671) - Tähtiensota VH17-018-1094
    10. Jere (VRL-14433) - Jukolan Jatkosota VH17-018-1100
    11. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Pihlasilla
    12. Uppe (VRL-11253) - Syyslahden Satiina
    13. narri (VRL-06046) - Fiktion Sirina
    14. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Lilian VH17-017-0296
    15. EmmiN. (VRL-03385) - Silver Birch VH17-017-0291
    16. tvisha (VRL-01671) - Black Flash Cirein VH17-017-0299
    17. VP (VRL-14355) - Mörkövaaran Kuurupiilo VH17-018-1156
    18. Jere (VRL-14433) - Fiktion Juoni VH17-018-1137
    19. Vibaja (VRL-00727) - Ffestiniog Gwlithen
    20. narri (VRL-06046) - Sukkamieli
    21. Oresama (VRL-02753) - Soittakaa Paranoid
    22. Oresama (VRL-02753) - Calamity Trigger VH14-104-0017
    23. tvisha (VRL-01671) - Cinnamon Bun HV
    24. Vibaja (VRL-00727) - Marilith VH16-023-0022
    25. Jannica (VRL-04799) - Kadotettu Haaveuni VH16-018-2328
    26. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika
    27. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Phort Knox VH16-017-0572
    28. narri (VRL-06046) - Pitperth Puddingbug
    29. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Mysli VH16-018-1364
    30. Milja (VRL-00692) - Fiktion Suvinka

    3. Vaativa B
    1. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
    2. Oresama (VRL-02753) - Señor Samba RR
    3. Desmi (VRL-14548) - Natalie
    4. Tuulia T. (VRL-00084) - Villahaan Siniriina VH16-018-1877
    5. Jannica (VRL-04799) - Hopearinteen Pilgrim VH12-026-0334
    6. Vibaja (VRL-00727) - Voikiekko VH17-018-0361
    7. Vibaja (VRL-00727) - Suklaawanukas VH17-018-0360
    8. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
    9. Jannica (VRL-04799) - Aidan Deirdre VH14-035-0166
    10. tvisha (VRL-01671) - Rainbow Dash Cirein VH17-031-0398
    11. Manaaja (VRL-14336) - Huvitutin Usva VH17-018-0236
    12. Tuulia T. (VRL-00084) - Villahaan Vilunki VH16-018-1889
    13. Uppe (VRL-11253) - Vähäpellon Tuumas
    14. Jere (VRL-14433) - Riinalan Remu
    15. Manaaja (VRL-14336) - Tuuliajon Myrkkymieli VH17-018-0578
    16. Manaaja (VRL-14336) - Tuulenpesän Koskenlaskija VH16-018-2011
    17. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Isähahmo
    18. Desmi (VRL-14548) - Kultapoika
    19. Uppe (VRL-11253) - Kaunon Kultimo
    20. narri (VRL-06046) - Ruudin Vuorikaarne
    21. Uppe (VRL-11253) - Haavelaakson Mandi
    22. narri (VRL-06046) - Rippringham Ripper
    23. Oresama (VRL-02753) - Mayan Reason RR VH12-031-0226
    24. Eenu (VRL-13600) - Käärmejumala
    25. Desmi (VRL-14548) - Claudia
    26. Jere (VRL-14433) - Kaunon Unelmakarkuri
    27. narri (VRL-06046) - Luuhohka
    28. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruudin Tervapääsky VH16-018-2387
    29. Jannica (VRL-04799) - Runon Tyrnimarja VH16-018-0101
    30. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Virna

    4. Vaativa B
    1. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
    2. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Virna
    3. Jannica (VRL-04799) - Hopearinteen Pilgrim VH12-026-0334
    4. Manaaja (VRL-14336) - Huvitutin Usva VH17-018-0236
    5. Uppe (VRL-11253) - Vähäpellon Tuumas
    6. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
    7. Eenu (VRL-13600) - Käärmejumala
    8. Jannica (VRL-04799) - Runon Tyrnimarja VH16-018-0101
    9. Oresama (VRL-02753) - Señor Samba RR
    10. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Lokkiystävä VH16-018-2275
    11. narri (VRL-06046) - Rippringham Ripper
    12. Uppe (VRL-11253) - Kaunon Kultimo
    13. Desmi (VRL-14548) - Claudia
    14. Manaaja (VRL-14336) - Tuulenpesän Koskenlaskija VH16-018-2011
    15. Uppe (VRL-11253) - Haavelaakson Mandi
    16. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Isähahmo
    17. tvisha (VRL-01671) - Rainbow Dash Cirein VH17-031-0398
    18. Desmi (VRL-14548) - Kultapoika
    19. Desmi (VRL-14548) - Natalie
    20. Jere (VRL-14433) - Kaunon Unelmakarkuri
    21. Jere (VRL-14433) - Riinalan Remu
    22. Manaaja (VRL-14336) - Tuuliajon Myrkkymieli VH17-018-0578
    23. Oresama (VRL-02753) - Mayan Reason RR VH12-031-0226
    24. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Lettumaakari VH16-018-2384
    25. Tuulia T. (VRL-00084) - Hortensian Helmililja VH16-018-2498
    26. Vibaja (VRL-00727) - Suklaawanukas VH17-018-0360
    27. narri (VRL-06046) - Luuhohka
    28. Vibaja (VRL-00727) - Voikiekko VH17-018-0361
    29. Jannica (VRL-04799) - Aidan Deirdre VH14-035-0166
    30. narri (VRL-06046) - Ruudin Vuorikaarne

    Tämä on virtuaalitalli    Tämä on virtuaalihevonen    Tausta © Zbyszek Zolkiewski (CC BY-NC-SA 2.0)    Ulkoasu © VRL-07415    Otsikkokuvat © LR, VRL-01811, ransu.kuvat.fi