KRJ 09.06.2018 (VIP 31.05.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Jeili (JEIL1205)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla KRJ 951-1000 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Tiikeli 
2. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008 
3. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055 
4. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar 
6. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057
7. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
8. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Mokkary
9. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Kaamoskaiho VH18-018-0274
10. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071
11. Sorel (VRL-00884) - Kiikkuva Kaneliomena VH18-018-0146
12. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
13. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
14. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
15. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737
16. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056
17. Sorel (VRL-00884) - Lemmenluoti VH18-018-0147
18. Sonja (VRL-11911) - Afterglow VH17-026-0011
19. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
20. Sorel (VRL-00884) - Huvin Unenlahja VH18-018-0173
21. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
22. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
23. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
24. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
25. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia
26. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana
27. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457
28. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
29. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Realfan
30. Sonja (VRL-11911) - Afterbeat Dael VH17-026-0016

2. Helppo A

1. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia 
2. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065 
3. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053 
4. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918 
5. Sorel (VRL-00884) - Huvin Surmansyöjä VH18-018-0148 
6. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
7. Sonja (VRL-11911) - Afterglow VH17-026-0011
8. Sorel (VRL-00884) - Huvin Waniljaunelmia VH18-018-0145
9. Sorel (VRL-00884) - Huvin Noitavaino VH18-018-0171
10. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
11. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Mokkary
12. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737
13. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
14. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055
15. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
16. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457
17. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana
18. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
19. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
20. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
21. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
22. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
23. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar
24. Sonja (VRL-11911) - Afterbeat Dael VH17-026-0016
25. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071
26. matty (VRL-00816) - Tatti-T
27. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Uisko
28. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057
29. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Realfan
30. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056