KRJ 09.06.2018 (VIP 31.05.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Syndur (SYND0328)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla KRJ 951-1000 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065 
2. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918 
3. Sorel (VRL-00884) - Huvin Unenlahja VH18-018-0173 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia 
6. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
7. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
8. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
9. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Tiikeli
10. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
11. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056
12. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Kaamoskaiho VH18-018-0274
13. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Realfan
14. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
15. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar
16. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Mokkary
17. Sonja (VRL-11911) - Afterglow VH17-026-0011
18. Sorel (VRL-00884) - Lemmenluoti VH18-018-0147
19. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
20. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
21. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055
22. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071
23. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana
24. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
25. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057
26. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
27. Sonja (VRL-11911) - Afterbeat Dael VH17-026-0016
28. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737
29. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457
30. Sorel (VRL-00884) - Kiikkuva Kaneliomena VH18-018-0146

2. Helppo A

1. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia 
2. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
3. Sonja (VRL-11911) - Afterbeat Dael VH17-026-0016 
4. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Uisko 
5. Sorel (VRL-00884) - Huvin Waniljaunelmia VH18-018-0145 
6. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057
7. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056
8. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar
9. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Mokkary
10. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
11. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
12. Sorel (VRL-00884) - Huvin Surmansyöjä VH18-018-0148
13. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918
14. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
15. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055
16. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457
17. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
18. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
19. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Realfan
20. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
21. Sonja (VRL-11911) - Afterglow VH17-026-0011
22. matty (VRL-00816) - Tatti-T
23. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
24. Sorel (VRL-00884) - Huvin Noitavaino VH18-018-0171
25. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
26. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana
27. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071
28. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
29. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
30. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737