KRJ 05.06.2018 (VIP 31.05.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Syndur (SYND0328)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla KRJ 951-1000 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008 
2. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar 
4. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
5. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065 
6. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana
7. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
8. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Realfan
9. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
10. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
11. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
12. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia
13. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
14. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737
15. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071
16. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
17. Sonja (VRL-11911) - Afterbeat Dael VH17-026-0016
18. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
19. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
20. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Mokkary
21. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055
22. Sorel (VRL-00884) - Huvin Unenlahja VH18-018-0173
23. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457
24. Sonja (VRL-11911) - Afterglow VH17-026-0011
25. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Kaamoskaiho VH18-018-0274
26. Sorel (VRL-00884) - Lemmenluoti VH18-018-0147
27. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056
28. Sorel (VRL-00884) - Kiikkuva Kaneliomena VH18-018-0146
29. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057
30. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Tiikeli

2. Helppo A

1. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck 
2. Sorel (VRL-00884) - Huvin Noitavaino VH18-018-0171 
3. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar 
5. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071 
6. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
7. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana
8. Sonja (VRL-11911) - Afterglow VH17-026-0011
9. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457
10. Sonja (VRL-11911) - Afterbeat Dael VH17-026-0016
11. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
12. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
13. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055
14. Sorel (VRL-00884) - Huvin Waniljaunelmia VH18-018-0145
15. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
16. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
17. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
18. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737
19. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
20. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
21. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Uisko
22. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Realfan
23. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057
24. Sorel (VRL-00884) - Huvin Surmansyöjä VH18-018-0148
25. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Mokkary
26. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056
27. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia
28. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
29. matty (VRL-00816) - Tatti-T
30. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918