KRJ 02.06.2018 (VIP 31.05.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Syndur (SYND0328)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla KRJ 951-1000 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330 
2. Sonja (VRL-11911) - Afterbeat Dael VH17-026-0016 
3. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Realfan 
4. Sorel (VRL-00884) - Huvin Unenlahja VH18-018-0173 
5. Sorel (VRL-00884) - Kiikkuva Kaneliomena VH18-018-0146 
6. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Mokkary
7. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
8. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
9. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055
10. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
11. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
12. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
13. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Kaamoskaiho VH18-018-0274
14. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
15. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia
16. Sorel (VRL-00884) - Lemmenluoti VH18-018-0147
17. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737
18. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
19. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918
20. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar
21. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
22. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057
23. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056
24. Sonja (VRL-11911) - Afterglow VH17-026-0011
25. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Tiikeli
26. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
27. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana
28. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
29. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071
30. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457

2. Helppo A

1. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918 
2. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053 
3. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia 
5. Sorel (VRL-00884) - Huvin Surmansyöjä VH18-018-0148 
6. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055
7. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
8. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737
9. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Uisko
10. Sorel (VRL-00884) - Huvin Noitavaino VH18-018-0171
11. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
12. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
13. Sorel (VRL-00884) - Huvin Waniljaunelmia VH18-018-0145
14. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
15. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
16. Sonja (VRL-11911) - Afterglow VH17-026-0011
17. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
18. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
19. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar
20. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Mokkary
21. matty (VRL-00816) - Tatti-T
22. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
23. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056
24. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457
25. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
26. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
27. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana
28. Sonja (VRL-11911) - Afterbeat Dael VH17-026-0016
29. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071
30. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Realfan