KRJ 09.06.2018 (VIP 31.05.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Winterhold (WINT7716)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla KRJ 951-1000 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Kaamoskaiho VH18-018-0274 
2. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia 
3. Sorel (VRL-00884) - Lemmenluoti VH18-018-0147 
4. Sonja (VRL-11911) - Afterglow VH17-026-0011 
5. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Tiikeli 
6. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
7. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Mokkary
8. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056
9. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Realfan
10. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar
11. Sorel (VRL-00884) - Huvin Unenlahja VH18-018-0173
12. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
13. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
14. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
15. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
16. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
17. Sonja (VRL-11911) - Afterbeat Dael VH17-026-0016
18. Sorel (VRL-00884) - Kiikkuva Kaneliomena VH18-018-0146
19. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
20. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
21. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055
22. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
23. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071
24. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737
25. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057
26. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana
27. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918
28. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457
29. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
30. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734

2. Helppo A

1. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330 
2. Sonja (VRL-11911) - Afterglow VH17-026-0011 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck 
4. Sonja (VRL-11911) - Afterbeat Dael VH17-026-0016 
5. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066 
6. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
7. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia
8. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Uisko
9. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057
10. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055
11. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071
12. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Mokkary
13. matty (VRL-00816) - Tatti-T
14. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Realfan
15. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737
16. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
17. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056
18. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
19. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918
20. Sorel (VRL-00884) - Huvin Noitavaino VH18-018-0171
21. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
22. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
23. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457
24. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar
25. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
26. Sorel (VRL-00884) - Huvin Waniljaunelmia VH18-018-0145
27. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
28. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana
29. Sorel (VRL-00884) - Huvin Surmansyöjä VH18-018-0148
30. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713