KRJ 07.06.2018 (VIP 31.05.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Winterhold (WINT7716)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla KRJ 951-1000 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana 
2. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck 
3. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734 
4. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457 
5. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Realfan 
6. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia
7. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
8. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Mokkary
9. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
10. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918
11. Sorel (VRL-00884) - Lemmenluoti VH18-018-0147
12. Sonja (VRL-11911) - Afterglow VH17-026-0011
13. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
14. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
15. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
16. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
17. Sorel (VRL-00884) - Kiikkuva Kaneliomena VH18-018-0146
18. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056
19. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
20. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Kaamoskaiho VH18-018-0274
21. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071
22. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar
23. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055
24. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
25. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Tiikeli
26. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
27. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737
28. Sonja (VRL-11911) - Afterbeat Dael VH17-026-0016
29. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057
30. Sorel (VRL-00884) - Huvin Unenlahja VH18-018-0173

2. Helppo A

1. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008 
2. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
3. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737 
4. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008 
5. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana 
6. Sorel (VRL-00884) - Huvin Waniljaunelmia VH18-018-0145
7. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
8. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056
9. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
10. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457
11. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
12. matty (VRL-00816) - Tatti-T
13. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
14. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055
15. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar
16. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Mokkary
17. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071
18. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Realfan
19. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057
20. Sorel (VRL-00884) - Huvin Surmansyöjä VH18-018-0148
21. Sonja (VRL-11911) - Afterglow VH17-026-0011
22. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918
23. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
24. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
25. Sonja (VRL-11911) - Afterbeat Dael VH17-026-0016
26. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
27. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Uisko
28. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
29. Sorel (VRL-00884) - Huvin Noitavaino VH18-018-0171
30. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia