KRJ 04.06.2018 (VIP 31.05.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Winterhold (WINT7716)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla KRJ 951-1000 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar 
2. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056 
3. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia 
5. Sonja (VRL-11911) - Afterglow VH17-026-0011 
6. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457
7. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
8. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana
9. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071
10. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
11. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
12. Sonja (VRL-11911) - Afterbeat Dael VH17-026-0016
13. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
14. Sorel (VRL-00884) - Huvin Unenlahja VH18-018-0173
15. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
16. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
17. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
18. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Kaamoskaiho VH18-018-0274
19. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918
20. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055
21. Sorel (VRL-00884) - Kiikkuva Kaneliomena VH18-018-0146
22. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Tiikeli
23. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Realfan
24. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737
25. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Mokkary
26. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057
27. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
28. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
29. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
30. Sorel (VRL-00884) - Lemmenluoti VH18-018-0147

2. Helppo A

1. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar 
2. Sorel (VRL-00884) - Huvin Surmansyöjä VH18-018-0148 
3. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330 
4. matty (VRL-00816) - Tatti-T 
5. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Realfan 
6. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
7. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918
8. Sorel (VRL-00884) - Huvin Noitavaino VH18-018-0171
9. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
10. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
11. Sonja (VRL-11911) - Afterbeat Dael VH17-026-0016
12. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056
13. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737
14. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057
15. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia
16. Sonja (VRL-11911) - Afterglow VH17-026-0011
17. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
18. Sorel (VRL-00884) - Huvin Waniljaunelmia VH18-018-0145
19. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
20. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055
21. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
22. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
23. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana
24. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Uisko
25. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
26. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457
27. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
28. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
29. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Mokkary
30. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071