KRJ 02.06.2018 (VIP 31.05.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Winterhold (WINT7716)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla KRJ 951-1000 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457 
2. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053 
3. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck 
5. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
6. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar
7. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055
8. Sorel (VRL-00884) - Lemmenluoti VH18-018-0147
9. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana
10. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
11. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
12. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Tiikeli
13. Sorel (VRL-00884) - Kiikkuva Kaneliomena VH18-018-0146
14. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
15. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Realfan
16. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056
17. Sorel (VRL-00884) - Huvin Unenlahja VH18-018-0173
18. Sonja (VRL-11911) - Afterbeat Dael VH17-026-0016
19. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Kaamoskaiho VH18-018-0274
20. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737
21. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia
22. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
23. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918
24. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
25. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071
26. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
27. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
28. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057
29. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Mokkary
30. Sonja (VRL-11911) - Afterglow VH17-026-0011

2. Helppo A

1. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737 
2. matty (VRL-00816) - Tatti-T 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia 
4. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065 
5. Sorel (VRL-00884) - Huvin Waniljaunelmia VH18-018-0145 
6. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071
7. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457
8. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Realfan
9. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
10. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918
11. Sorel (VRL-00884) - Huvin Surmansyöjä VH18-018-0148
12. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Uisko
13. Sonja (VRL-11911) - Afterbeat Dael VH17-026-0016
14. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056
15. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana
16. Sonja (VRL-11911) - Afterglow VH17-026-0011
17. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
18. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
19. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055
20. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
21. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
22. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar
23. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057
24. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
25. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
26. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
27. Sorel (VRL-00884) - Huvin Noitavaino VH18-018-0171
28. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Mokkary
29. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
30. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008