KRJ 01.06.2018 (VIP 31.05.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Winterhold (WINT7716)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla KRJ 951-1000 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085 
2. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar 
3. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056 
4. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck 
6. Sonja (VRL-11911) - Afterbeat Dael VH17-026-0016
7. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana
8. Sorel (VRL-00884) - Kiikkuva Kaneliomena VH18-018-0146
9. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057
10. Sorel (VRL-00884) - Lemmenluoti VH18-018-0147
11. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
12. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055
13. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
14. Sonja (VRL-11911) - Afterglow VH17-026-0011
15. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
16. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Tiikeli
17. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071
18. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia
19. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
20. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457
21. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
22. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918
23. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
24. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
25. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
26. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
27. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Mokkary
28. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Kaamoskaiho VH18-018-0274
29. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Realfan
30. Sorel (VRL-00884) - Huvin Unenlahja VH18-018-0173

2. Helppo A

1. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Uisko 
2. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066 
3. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Realfan 
4. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck 
6. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Mokkary
7. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
8. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
9. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457
10. Sorel (VRL-00884) - Huvin Noitavaino VH18-018-0171
11. Sorel (VRL-00884) - Huvin Waniljaunelmia VH18-018-0145
12. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737
13. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar
14. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
15. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
16. matty (VRL-00816) - Tatti-T
17. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918
18. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
19. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana
20. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
21. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
22. Sonja (VRL-11911) - Afterglow VH17-026-0011
23. Sorel (VRL-00884) - Huvin Surmansyöjä VH18-018-0148
24. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia
25. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056
26. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071
27. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
28. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055
29. Sonja (VRL-11911) - Afterbeat Dael VH17-026-0016
30. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053