KRJ 08.06.2018 (VIP 31.05.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Koistila (KOIS4515)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla KRJ 951-1000 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008 
2. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck 
4. Sorel (VRL-00884) - Kiikkuva Kaneliomena VH18-018-0146 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia 
6. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
7. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Kaamoskaiho VH18-018-0274
8. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana
9. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Tiikeli
10. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Realfan
11. Sorel (VRL-00884) - Lemmenluoti VH18-018-0147
12. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
13. Sonja (VRL-11911) - Afterbeat Dael VH17-026-0016
14. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457
15. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737
16. Sonja (VRL-11911) - Afterglow VH17-026-0011
17. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055
18. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar
19. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Mokkary
20. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918
21. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
22. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
23. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071
24. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
25. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
26. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
27. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056
28. Sorel (VRL-00884) - Huvin Unenlahja VH18-018-0173
29. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
30. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057

2. Helppo A

1. Sorel (VRL-00884) - Huvin Noitavaino VH18-018-0171 
2. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana 
3. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057 
4. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Uisko 
5. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457 
6. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
7. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
8. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
9. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Mokkary
10. Sonja (VRL-11911) - Afterbeat Dael VH17-026-0016
11. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737
12. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
13. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071
14. Sorel (VRL-00884) - Huvin Waniljaunelmia VH18-018-0145
15. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
16. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056
17. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Realfan
18. matty (VRL-00816) - Tatti-T
19. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
20. Sorel (VRL-00884) - Huvin Surmansyöjä VH18-018-0148
21. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
22. Sonja (VRL-11911) - Afterglow VH17-026-0011
23. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
24. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
25. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055
26. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar
27. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
28. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia
29. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
30. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918