KRJ 03.06.2018 (VIP 31.05.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Koistila (KOIS4515)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla KRJ 951-1000 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066 
2. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056 
3. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia 
5. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085 
6. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055
7. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
8. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
9. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Kaamoskaiho VH18-018-0274
10. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457
11. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918
12. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
13. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
14. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
15. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Tiikeli
16. Sorel (VRL-00884) - Lemmenluoti VH18-018-0147
17. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana
18. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
19. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057
20. Sorel (VRL-00884) - Kiikkuva Kaneliomena VH18-018-0146
21. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071
22. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
23. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar
24. Sonja (VRL-11911) - Afterglow VH17-026-0011
25. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
26. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Realfan
27. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737
28. Sonja (VRL-11911) - Afterbeat Dael VH17-026-0016
29. Sorel (VRL-00884) - Huvin Unenlahja VH18-018-0173
30. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Mokkary

2. Helppo A

1. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053 
2. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck 
3. Sorel (VRL-00884) - Huvin Waniljaunelmia VH18-018-0145 
4. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330 
5. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056 
6. matty (VRL-00816) - Tatti-T
7. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
8. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Realfan
9. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057
10. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
11. Sonja (VRL-11911) - Afterglow VH17-026-0011
12. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Mokkary
13. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
14. Sorel (VRL-00884) - Huvin Surmansyöjä VH18-018-0148
15. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055
16. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457
17. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Uisko
18. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar
19. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
20. Sorel (VRL-00884) - Huvin Noitavaino VH18-018-0171
21. Sonja (VRL-11911) - Afterbeat Dael VH17-026-0016
22. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737
23. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
24. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918
25. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
26. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
27. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia
28. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071
29. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
30. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana