KRJ 09.06.2018 (VIP 31.05.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Escorant Trakehners (ESCO7950)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla KRJ 951-1000 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085 
2. Sorel (VRL-00884) - Huvin Unenlahja VH18-018-0173 
3. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Mokkary 
4. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053 
5. Sorel (VRL-00884) - Lemmenluoti VH18-018-0147 
6. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Kaamoskaiho VH18-018-0274
7. Sonja (VRL-11911) - Afterglow VH17-026-0011
8. Sonja (VRL-11911) - Afterbeat Dael VH17-026-0016
9. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918
10. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457
11. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
12. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
13. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
14. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055
15. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
16. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Realfan
17. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737
18. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071
19. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057
20. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
21. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
22. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
23. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Tiikeli
24. Sorel (VRL-00884) - Kiikkuva Kaneliomena VH18-018-0146
25. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
26. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar
27. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana
28. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia
29. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
30. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056

2. Helppo A

1. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057 
2. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055 
3. Sorel (VRL-00884) - Huvin Surmansyöjä VH18-018-0148 
4. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia 
6. Sorel (VRL-00884) - Huvin Waniljaunelmia VH18-018-0145
7. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Realfan
8. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana
9. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
10. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
11. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
12. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
13. Sorel (VRL-00884) - Huvin Noitavaino VH18-018-0171
14. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Mokkary
15. Sonja (VRL-11911) - Afterbeat Dael VH17-026-0016
16. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918
17. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
18. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056
19. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071
20. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Uisko
21. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
22. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737
23. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
24. Sonja (VRL-11911) - Afterglow VH17-026-0011
25. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar
26. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
27. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
28. matty (VRL-00816) - Tatti-T
29. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457
30. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka