KRJ 04.06.2018 (VIP 31.05.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Escorant Trakehners (ESCO7950)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla KRJ 951-1000 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Mokkary 
2. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055 
3. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918 
4. Sorel (VRL-00884) - Kiikkuva Kaneliomena VH18-018-0146 
5. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085 
6. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737
7. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Kaamoskaiho VH18-018-0274
8. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Realfan
9. Sorel (VRL-00884) - Lemmenluoti VH18-018-0147
10. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057
11. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
12. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia
13. Sonja (VRL-11911) - Afterbeat Dael VH17-026-0016
14. Sorel (VRL-00884) - Huvin Unenlahja VH18-018-0173
15. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
16. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056
17. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana
18. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
19. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
20. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
21. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
22. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
23. Sonja (VRL-11911) - Afterglow VH17-026-0011
24. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
25. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457
26. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
27. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071
28. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar
29. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Tiikeli
30. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053

2. Helppo A

1. Sorel (VRL-00884) - Huvin Surmansyöjä VH18-018-0148 
2. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck 
4. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Realfan 
5. matty (VRL-00816) - Tatti-T 
6. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana
7. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
8. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Mokkary
9. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
10. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
11. Sorel (VRL-00884) - Huvin Noitavaino VH18-018-0171
12. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
13. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737
14. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
15. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
16. Sonja (VRL-11911) - Afterbeat Dael VH17-026-0016
17. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
18. Sorel (VRL-00884) - Huvin Waniljaunelmia VH18-018-0145
19. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia
20. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
21. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
22. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Uisko
23. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071
24. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
25. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918
26. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057
27. Sonja (VRL-11911) - Afterglow VH17-026-0011
28. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar
29. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056
30. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055