KRJ 08.06.2018 (VIP 31.05.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Kilpailukeskus Litt (LITT5985)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla KRJ 921-950 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. Sorel (VRL-00884) - Rajattoman Hukkavaara VH17-018-2265 
2. Sonja (VRL-11911) - Benjamin Dael VH17-022-0006 
3. Melina (VRL-11408) - Kaunon Unisointu VH18-018-0775 
4. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057 
5. Vibaja (VRL-00727) - Tuinaaja 
6. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Figur
7. Vibaja (VRL-00727) - Voturi
8. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918
9. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Kaamoskaiho VH18-018-0274
10. Natalia (VRL-05175) - Hilirimpsistä VH18-018-0881
11. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310
12. Enni (VRL-09601) - Kiusanhenkijä VH17-018-0061
13. Melina (VRL-11408) - Villahaan Artekki VH18-018-0841
14. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana
15. Vibaja (VRL-00727) - Tuinela
16. Sonja (VRL-11911) - FGW Briallen Delyth VH17-026-0036
17. Melina (VRL-11408) - Ruusupellon Wanelma VH18-018-0006
18. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071
19. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Wolle Nelia
20. Sorel (VRL-00884) - Kepulikonsti VH17-018-2174
21. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457
22. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Tiikeli
23. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055
24. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
25. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056
26. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
27. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032
28. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062
29. Natalia (VRL-05175) - Ritarivala VH18-018-0885
30. Sorel (VRL-00884) - Harmaahilja VH18-018-0990

2. Helppo A

1. Natalia (VRL-05175) - Hilirimpsistä VH18-018-0881 
2. Enni (VRL-09601) - Kiusanhenkijä VH17-018-0061 
3. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Figur 
4. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071 
5. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062 
6. Melina (VRL-11408) - Jukolan Kulta-Iivo VH18-018-0524
7. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057
8. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056
9. Natalia (VRL-05175) - Ritarivala VH18-018-0885
10. Sorel (VRL-00884) - Kepulikonsti VH17-018-2174
11. Humutin (VRL-14618) - Kievarinkujan Kanelisydän
12. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
13. Sonja (VRL-11911) - FGW Briallen Delyth VH17-026-0036
14. matty (VRL-00816) - Tatti-T
15. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Uisko
16. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032
17. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055
18. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310
19. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918
20. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
21. Sonja (VRL-11911) - Benjamin Dael VH17-022-0006
22. Humutin (VRL-14618) - Adinan Kuningatarsmaragdi
23. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Wolle Nelia
24. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457
25. Humutin (VRL-14618) - Jädelmä
26. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana
27. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvivadelma VH18-018-0757
28. Sorel (VRL-00884) - Rajattoman Hukkavaara VH17-018-2265
29. Melina (VRL-11408) - Wiherkankaan Mirjami VH18-018-0523
30. Sorel (VRL-00884) - Harmaahilja VH18-018-0990