KRJ 10.06.2018 (VIP 31.05.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Heidseck Sporthorses (HEID6515)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla KRJ 921-950 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. Vibaja (VRL-00727) - Voturi 
2. Melina (VRL-11408) - Kaunon Unisointu VH18-018-0775 
3. Sorel (VRL-00884) - Rajattoman Hukkavaara VH17-018-2265 
4. Sorel (VRL-00884) - Harmaahilja VH18-018-0990 
5. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057 
6. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918
7. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
8. Vibaja (VRL-00727) - Tuinaaja
9. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062
10. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
11. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Kaamoskaiho VH18-018-0274
12. Enni (VRL-09601) - Kiusanhenkijä VH17-018-0061
13. Natalia (VRL-05175) - Hilirimpsistä VH18-018-0881
14. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Figur
15. Sonja (VRL-11911) - FGW Briallen Delyth VH17-026-0036
16. Melina (VRL-11408) - Ruusupellon Wanelma VH18-018-0006
17. Melina (VRL-11408) - Villahaan Artekki VH18-018-0841
18. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056
19. Sorel (VRL-00884) - Kepulikonsti VH17-018-2174
20. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055
21. Sonja (VRL-11911) - Benjamin Dael VH17-022-0006
22. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071
23. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457
24. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana
25. Natalia (VRL-05175) - Ritarivala VH18-018-0885
26. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Wolle Nelia
27. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032
28. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310
29. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Tiikeli
30. Vibaja (VRL-00727) - Tuinela

2. Helppo A

1. Sonja (VRL-11911) - FGW Briallen Delyth VH17-026-0036 
2. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana 
3. Humutin (VRL-14618) - Jädelmä 
4. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062 
5. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071 
6. Enni (VRL-09601) - Kiusanhenkijä VH17-018-0061
7. Sorel (VRL-00884) - Rajattoman Hukkavaara VH17-018-2265
8. Sorel (VRL-00884) - Kepulikonsti VH17-018-2174
9. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056
10. Natalia (VRL-05175) - Hilirimpsistä VH18-018-0881
11. Sonja (VRL-11911) - Benjamin Dael VH17-022-0006
12. Humutin (VRL-14618) - Kievarinkujan Kanelisydän
13. Melina (VRL-11408) - Wiherkankaan Mirjami VH18-018-0523
14. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
15. Melina (VRL-11408) - Jukolan Kulta-Iivo VH18-018-0524
16. matty (VRL-00816) - Tatti-T
17. Humutin (VRL-14618) - Adinan Kuningatarsmaragdi
18. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032
19. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055
20. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Figur
21. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918
22. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310
23. Natalia (VRL-05175) - Ritarivala VH18-018-0885
24. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Wolle Nelia
25. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
26. Sorel (VRL-00884) - Harmaahilja VH18-018-0990
27. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Uisko
28. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057
29. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457
30. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvivadelma VH18-018-0757