KRJ 08.06.2018 (VIP 31.05.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Heidseck Sporthorses (HEID6515)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla KRJ 921-950 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Wolle Nelia 
2. Melina (VRL-11408) - Ruusupellon Wanelma VH18-018-0006 
3. Vibaja (VRL-00727) - Tuinaaja 
4. Sorel (VRL-00884) - Harmaahilja VH18-018-0990 
5. Melina (VRL-11408) - Kaunon Unisointu VH18-018-0775 
6. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Kaamoskaiho VH18-018-0274
7. Melina (VRL-11408) - Villahaan Artekki VH18-018-0841
8. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Figur
9. Natalia (VRL-05175) - Hilirimpsistä VH18-018-0881
10. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Tiikeli
11. Sonja (VRL-11911) - Benjamin Dael VH17-022-0006
12. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071
13. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
14. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057
15. Enni (VRL-09601) - Kiusanhenkijä VH17-018-0061
16. Sorel (VRL-00884) - Kepulikonsti VH17-018-2174
17. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062
18. Sonja (VRL-11911) - FGW Briallen Delyth VH17-026-0036
19. Natalia (VRL-05175) - Ritarivala VH18-018-0885
20. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310
21. Vibaja (VRL-00727) - Tuinela
22. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055
23. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
24. Sorel (VRL-00884) - Rajattoman Hukkavaara VH17-018-2265
25. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056
26. Vibaja (VRL-00727) - Voturi
27. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana
28. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918
29. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457
30. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032

2. Helppo A

1. Sonja (VRL-11911) - Benjamin Dael VH17-022-0006 
2. Natalia (VRL-05175) - Ritarivala VH18-018-0885 
3. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Figur 
4. Melina (VRL-11408) - Wiherkankaan Mirjami VH18-018-0523 
5. Sonja (VRL-11911) - FGW Briallen Delyth VH17-026-0036 
6. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918
7. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
8. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457
9. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071
10. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310
11. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Wolle Nelia
12. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057
13. matty (VRL-00816) - Tatti-T
14. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana
15. Melina (VRL-11408) - Jukolan Kulta-Iivo VH18-018-0524
16. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
17. Humutin (VRL-14618) - Adinan Kuningatarsmaragdi
18. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Uisko
19. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056
20. Sorel (VRL-00884) - Kepulikonsti VH17-018-2174
21. Sorel (VRL-00884) - Rajattoman Hukkavaara VH17-018-2265
22. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062
23. Humutin (VRL-14618) - Jädelmä
24. Humutin (VRL-14618) - Kievarinkujan Kanelisydän
25. Sorel (VRL-00884) - Harmaahilja VH18-018-0990
26. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvivadelma VH18-018-0757
27. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055
28. Enni (VRL-09601) - Kiusanhenkijä VH17-018-0061
29. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032
30. Natalia (VRL-05175) - Hilirimpsistä VH18-018-0881