KRJ 07.06.2018 (VIP 31.05.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Heidseck Sporthorses (HEID6515)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla KRJ 921-950 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. Vibaja (VRL-00727) - Tuinela 
2. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Figur 
3. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062 
4. Sonja (VRL-11911) - FGW Briallen Delyth VH17-026-0036 
5. Enni (VRL-09601) - Kiusanhenkijä VH17-018-0061 
6. Melina (VRL-11408) - Villahaan Artekki VH18-018-0841
7. Vibaja (VRL-00727) - Voturi
8. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056
9. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918
10. Sorel (VRL-00884) - Harmaahilja VH18-018-0990
11. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Kaamoskaiho VH18-018-0274
12. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071
13. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057
14. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032
15. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Wolle Nelia
16. Vibaja (VRL-00727) - Tuinaaja
17. Melina (VRL-11408) - Ruusupellon Wanelma VH18-018-0006
18. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310
19. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana
20. Sorel (VRL-00884) - Rajattoman Hukkavaara VH17-018-2265
21. Sorel (VRL-00884) - Kepulikonsti VH17-018-2174
22. Natalia (VRL-05175) - Hilirimpsistä VH18-018-0881
23. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457
24. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Tiikeli
25. Natalia (VRL-05175) - Ritarivala VH18-018-0885
26. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
27. Sonja (VRL-11911) - Benjamin Dael VH17-022-0006
28. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055
29. Melina (VRL-11408) - Kaunon Unisointu VH18-018-0775
30. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713

2. Helppo A

1. Sorel (VRL-00884) - Kepulikonsti VH17-018-2174 
2. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
3. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062 
4. Humutin (VRL-14618) - Adinan Kuningatarsmaragdi 
5. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057 
6. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056
7. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana
8. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918
9. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Wolle Nelia
10. Natalia (VRL-05175) - Ritarivala VH18-018-0885
11. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457
12. Natalia (VRL-05175) - Hilirimpsistä VH18-018-0881
13. Humutin (VRL-14618) - Kievarinkujan Kanelisydän
14. Sorel (VRL-00884) - Rajattoman Hukkavaara VH17-018-2265
15. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032
16. Melina (VRL-11408) - Jukolan Kulta-Iivo VH18-018-0524
17. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Figur
18. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Uisko
19. Melina (VRL-11408) - Wiherkankaan Mirjami VH18-018-0523
20. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055
21. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
22. Sonja (VRL-11911) - FGW Briallen Delyth VH17-026-0036
23. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvivadelma VH18-018-0757
24. Enni (VRL-09601) - Kiusanhenkijä VH17-018-0061
25. matty (VRL-00816) - Tatti-T
26. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071
27. Humutin (VRL-14618) - Jädelmä
28. Sorel (VRL-00884) - Harmaahilja VH18-018-0990
29. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
30. Sonja (VRL-11911) - Benjamin Dael VH17-022-0006