KRJ 19.03.2018 (VIP 10.02.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Dashner Stables (DASH9678) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla KRJ 661-740 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Huoleton VH18-018-0120 
2. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin 
3. tvisha (VRL-01671) - Jäämarja VH18-018-0132 
4. Enni (VRL-09601) - Vännin Suomineito VH18-018-0060 
5. Uppe (VRL-11253) - Waldemar 
6. Tirppa (VRL-01317) - Svarthätta
7. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Uninen VH18-018-0207
8. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kristallipisara VH18-018-0204
9. Tirppa (VRL-01317) - Mäkisuon Sinervä
10. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190
11. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Ilotus VH18-018-0206
12. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valhalla VH18-018-0277
13. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Casper
14. Sorel (VRL-00884) - Huvin Noitavaino VH18-018-0171
15. tvisha (VRL-01671) - Keksikummitus VH18-018-0270
16. Sorel (VRL-00884) - Huvin Waniljaunelmia VH18-018-0145
17. Isla (VRL-14577) - Kriminaalikuvitelma VH17-018-2038
18. Cannabia PK (VRL-00033) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756
19. Hapero (VRL-06115) - Tohvelipäällikkö VH18-018-0136
20. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Valveuni VH18-018-0205
21. Tirppa (VRL-01317) - Nokikylän Nuutti
22. Isla (VRL-14577) - Karma VH17-018-1544
23. Enni (VRL-09601) - Hymnin Jullittaja VH17-018-2052
24. Dimma (VRL-08204) - Tuohiprinsessa
25. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sukkasillaan VH18-018-0208
26. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
27. Sorel (VRL-00884) - Huvin Surmansyöjä VH18-018-0148
28. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597
29. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Mökömökö VH17-018-1599
30. Isla (VRL-14577) - Hulin Leijonakuningas VH16-018-1131

2. Helppo A

1. Tirppa (VRL-01317) - Svarthätta 
2. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Huoleton VH18-018-0120 
3. Isla (VRL-14577) - Helmiahon Susihukka VH17-018-2211 
4. tvisha (VRL-01671) - Viidakkokissa VH18-018-0045 
5. Enni (VRL-09601) - Hymnin Jullittaja VH17-018-2052 
6. tvisha (VRL-01671) - Keksikummitus VH18-018-0270
7. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
8. Isla (VRL-14577) - Tuulenpesän Paperihaarniska VH17-018-1578
9. Tirppa (VRL-01317) - Nokikylän Nuutti
10. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kristallipisara VH18-018-0204
11. Uppe (VRL-11253) - Mellowdale's Herakles
12. Hapero (VRL-06115) - Tohvelipäällikkö VH18-018-0136
13. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Valveuni VH18-018-0205
14. Sorel (VRL-00884) - Huvin Unenlahja VH18-018-0173
15. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Neela
16. Isla (VRL-14577) - Kärmeniemen Tuulenuhka VH17-018-1615
17. Cannabia PK (VRL-00033) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756
18. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190
19. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos
20. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Ilotus VH18-018-0206
21. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Mökömökö VH17-018-1599
22. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sukkasillaan VH18-018-0208
23. Sorel (VRL-00884) - Kiikkuva Kaneliomena VH18-018-0146
24. Enni (VRL-09601) - Vännin Suomineito VH18-018-0060
25. Dimma (VRL-08204) - Tuohiprinsessa
26. Tirppa (VRL-01317) - Mäkisuon Sinervä
27. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valhalla VH18-018-0277
28. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597
29. Sorel (VRL-00884) - Lemmenluoti VH18-018-0147
30. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Uninen VH18-018-0207