KRJ 16.03.2018 (VIP 10.02.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Dashner Stables (DASH9678) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla KRJ 661-740 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. tvisha (VRL-01671) - Keksikummitus VH18-018-0270 
2. Sorel (VRL-00884) - Huvin Surmansyöjä VH18-018-0148 
3. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Huoleton VH18-018-0120 
4. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137 
5. Tirppa (VRL-01317) - Mäkisuon Sinervä 
6. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Ilotus VH18-018-0206
7. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valhalla VH18-018-0277
8. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sukkasillaan VH18-018-0208
9. Hapero (VRL-06115) - Tohvelipäällikkö VH18-018-0136
10. Uppe (VRL-11253) - Waldemar
11. Isla (VRL-14577) - Kriminaalikuvitelma VH17-018-2038
12. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Uninen VH18-018-0207
13. Isla (VRL-14577) - Hulin Leijonakuningas VH16-018-1131
14. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Valveuni VH18-018-0205
15. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin
16. tvisha (VRL-01671) - Jäämarja VH18-018-0132
17. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Mökömökö VH17-018-1599
18. Tirppa (VRL-01317) - Svarthätta
19. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Casper
20. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597
21. Cannabia PK (VRL-00033) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756
22. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190
23. Enni (VRL-09601) - Vännin Suomineito VH18-018-0060
24. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kristallipisara VH18-018-0204
25. Sorel (VRL-00884) - Huvin Noitavaino VH18-018-0171
26. Tirppa (VRL-01317) - Nokikylän Nuutti
27. Sorel (VRL-00884) - Huvin Waniljaunelmia VH18-018-0145
28. Isla (VRL-14577) - Karma VH17-018-1544
29. Enni (VRL-09601) - Hymnin Jullittaja VH17-018-2052
30. Dimma (VRL-08204) - Tuohiprinsessa

2. Helppo A

1. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos 
2. Tirppa (VRL-01317) - Nokikylän Nuutti 
3. Enni (VRL-09601) - Vännin Suomineito VH18-018-0060 
4. Enni (VRL-09601) - Hymnin Jullittaja VH17-018-2052 
5. Isla (VRL-14577) - Helmiahon Susihukka VH17-018-2211 
6. Sorel (VRL-00884) - Huvin Unenlahja VH18-018-0173
7. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Uninen VH18-018-0207
8. Tirppa (VRL-01317) - Svarthätta
9. tvisha (VRL-01671) - Keksikummitus VH18-018-0270
10. Isla (VRL-14577) - Kärmeniemen Tuulenuhka VH17-018-1615
11. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597
12. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Valveuni VH18-018-0205
13. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190
14. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Mökömökö VH17-018-1599
15. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
16. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valhalla VH18-018-0277
17. Hapero (VRL-06115) - Tohvelipäällikkö VH18-018-0136
18. tvisha (VRL-01671) - Viidakkokissa VH18-018-0045
19. Tirppa (VRL-01317) - Mäkisuon Sinervä
20. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Neela
21. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sukkasillaan VH18-018-0208
22. Isla (VRL-14577) - Tuulenpesän Paperihaarniska VH17-018-1578
23. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Ilotus VH18-018-0206
24. Dimma (VRL-08204) - Tuohiprinsessa
25. Sorel (VRL-00884) - Lemmenluoti VH18-018-0147
26. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Huoleton VH18-018-0120
27. Sorel (VRL-00884) - Kiikkuva Kaneliomena VH18-018-0146
28. Cannabia PK (VRL-00033) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756
29. Uppe (VRL-11253) - Mellowdale's Herakles
30. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kristallipisara VH18-018-0204