KRJ 14.03.2018 (VIP 10.02.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Dashner Stables (DASH9678) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla KRJ 661-740 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137 
2. Hapero (VRL-06115) - Tohvelipäällikkö VH18-018-0136 
3. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sukkasillaan VH18-018-0208 
4. Tirppa (VRL-01317) - Svarthätta 
5. Cannabia PK (VRL-00033) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756 
6. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valhalla VH18-018-0277
7. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Mökömökö VH17-018-1599
8. Sorel (VRL-00884) - Huvin Waniljaunelmia VH18-018-0145
9. Isla (VRL-14577) - Kriminaalikuvitelma VH17-018-2038
10. Enni (VRL-09601) - Hymnin Jullittaja VH17-018-2052
11. tvisha (VRL-01671) - Jäämarja VH18-018-0132
12. Isla (VRL-14577) - Karma VH17-018-1544
13. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Uninen VH18-018-0207
14. Uppe (VRL-11253) - Waldemar
15. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Ilotus VH18-018-0206
16. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Casper
17. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190
18. Enni (VRL-09601) - Vännin Suomineito VH18-018-0060
19. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin
20. tvisha (VRL-01671) - Keksikummitus VH18-018-0270
21. Sorel (VRL-00884) - Huvin Noitavaino VH18-018-0171
22. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kristallipisara VH18-018-0204
23. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Huoleton VH18-018-0120
24. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Valveuni VH18-018-0205
25. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597
26. Tirppa (VRL-01317) - Mäkisuon Sinervä
27. Isla (VRL-14577) - Hulin Leijonakuningas VH16-018-1131
28. Tirppa (VRL-01317) - Nokikylän Nuutti
29. Sorel (VRL-00884) - Huvin Surmansyöjä VH18-018-0148
30. Dimma (VRL-08204) - Tuohiprinsessa

2. Helppo A

1. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Huoleton VH18-018-0120 
2. Dimma (VRL-08204) - Tuohiprinsessa 
3. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kristallipisara VH18-018-0204 
4. Enni (VRL-09601) - Hymnin Jullittaja VH17-018-2052 
5. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos 
6. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Neela
7. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Valveuni VH18-018-0205
8. Tirppa (VRL-01317) - Nokikylän Nuutti
9. Tirppa (VRL-01317) - Svarthätta
10. Sorel (VRL-00884) - Huvin Unenlahja VH18-018-0173
11. Tirppa (VRL-01317) - Mäkisuon Sinervä
12. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190
13. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sukkasillaan VH18-018-0208
14. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597
15. Sorel (VRL-00884) - Lemmenluoti VH18-018-0147
16. Cannabia PK (VRL-00033) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756
17. Isla (VRL-14577) - Helmiahon Susihukka VH17-018-2211
18. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Mökömökö VH17-018-1599
19. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valhalla VH18-018-0277
20. Isla (VRL-14577) - Kärmeniemen Tuulenuhka VH17-018-1615
21. tvisha (VRL-01671) - Keksikummitus VH18-018-0270
22. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
23. Enni (VRL-09601) - Vännin Suomineito VH18-018-0060
24. Hapero (VRL-06115) - Tohvelipäällikkö VH18-018-0136
25. Sorel (VRL-00884) - Kiikkuva Kaneliomena VH18-018-0146
26. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Uninen VH18-018-0207
27. Isla (VRL-14577) - Tuulenpesän Paperihaarniska VH17-018-1578
28. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Ilotus VH18-018-0206
29. tvisha (VRL-01671) - Viidakkokissa VH18-018-0045
30. Uppe (VRL-11253) - Mellowdale's Herakles