KRJ 11.03.2018 (VIP 10.02.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Dashner Stables (DASH9678) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla KRJ 661-740 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin 
2. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Uninen VH18-018-0207 
3. tvisha (VRL-01671) - Jäämarja VH18-018-0132 
4. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Ilotus VH18-018-0206 
5. Dimma (VRL-08204) - Tuohiprinsessa 
6. Tirppa (VRL-01317) - Mäkisuon Sinervä
7. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
8. Sorel (VRL-00884) - Huvin Noitavaino VH18-018-0171
9. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190
10. Tirppa (VRL-01317) - Svarthätta
11. Sorel (VRL-00884) - Huvin Waniljaunelmia VH18-018-0145
12. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Mökömökö VH17-018-1599
13. Enni (VRL-09601) - Hymnin Jullittaja VH17-018-2052
14. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Casper
15. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597
16. Uppe (VRL-11253) - Waldemar
17. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valhalla VH18-018-0277
18. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sukkasillaan VH18-018-0208
19. Cannabia PK (VRL-00033) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756
20. Hapero (VRL-06115) - Tohvelipäällikkö VH18-018-0136
21. Enni (VRL-09601) - Vännin Suomineito VH18-018-0060
22. tvisha (VRL-01671) - Keksikummitus VH18-018-0270
23. Isla (VRL-14577) - Karma VH17-018-1544
24. Isla (VRL-14577) - Hulin Leijonakuningas VH16-018-1131
25. Tirppa (VRL-01317) - Nokikylän Nuutti
26. Isla (VRL-14577) - Kriminaalikuvitelma VH17-018-2038
27. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Valveuni VH18-018-0205
28. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Huoleton VH18-018-0120
29. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kristallipisara VH18-018-0204
30. Sorel (VRL-00884) - Huvin Surmansyöjä VH18-018-0148

2. Helppo A

1. tvisha (VRL-01671) - Keksikummitus VH18-018-0270 
2. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Huoleton VH18-018-0120 
3. Isla (VRL-14577) - Helmiahon Susihukka VH17-018-2211 
4. Tirppa (VRL-01317) - Svarthätta 
5. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Neela 
6. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Mökömökö VH17-018-1599
7. tvisha (VRL-01671) - Viidakkokissa VH18-018-0045
8. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sukkasillaan VH18-018-0208
9. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Uninen VH18-018-0207
10. Isla (VRL-14577) - Tuulenpesän Paperihaarniska VH17-018-1578
11. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Valveuni VH18-018-0205
12. Tirppa (VRL-01317) - Nokikylän Nuutti
13. Enni (VRL-09601) - Hymnin Jullittaja VH17-018-2052
14. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kristallipisara VH18-018-0204
15. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597
16. Sorel (VRL-00884) - Lemmenluoti VH18-018-0147
17. Enni (VRL-09601) - Vännin Suomineito VH18-018-0060
18. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Ilotus VH18-018-0206
19. Cannabia PK (VRL-00033) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756
20. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
21. Hapero (VRL-06115) - Tohvelipäällikkö VH18-018-0136
22. Tirppa (VRL-01317) - Mäkisuon Sinervä
23. Uppe (VRL-11253) - Mellowdale's Herakles
24. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190
25. Sorel (VRL-00884) - Huvin Unenlahja VH18-018-0173
26. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valhalla VH18-018-0277
27. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos
28. Isla (VRL-14577) - Kärmeniemen Tuulenuhka VH17-018-1615
29. Dimma (VRL-08204) - Tuohiprinsessa
30. Sorel (VRL-00884) - Kiikkuva Kaneliomena VH18-018-0146