KRJ 08.03.2018 (VIP 10.02.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Dashner Stables (DASH9678) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla KRJ 661-740 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. Uppe (VRL-11253) - Waldemar 
2. Sorel (VRL-00884) - Huvin Surmansyöjä VH18-018-0148 
3. Tirppa (VRL-01317) - Svarthätta 
4. Cannabia PK (VRL-00033) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756 
5. Tirppa (VRL-01317) - Nokikylän Nuutti 
6. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Huoleton VH18-018-0120
7. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Uninen VH18-018-0207
8. Sorel (VRL-00884) - Huvin Noitavaino VH18-018-0171
9. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valhalla VH18-018-0277
10. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kristallipisara VH18-018-0204
11. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Ilotus VH18-018-0206
12. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
13. Isla (VRL-14577) - Karma VH17-018-1544
14. Dimma (VRL-08204) - Tuohiprinsessa
15. Isla (VRL-14577) - Hulin Leijonakuningas VH16-018-1131
16. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190
17. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597
18. Enni (VRL-09601) - Vännin Suomineito VH18-018-0060
19. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin
20. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Valveuni VH18-018-0205
21. Hapero (VRL-06115) - Tohvelipäällikkö VH18-018-0136
22. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Casper
23. Isla (VRL-14577) - Kriminaalikuvitelma VH17-018-2038
24. tvisha (VRL-01671) - Jäämarja VH18-018-0132
25. Sorel (VRL-00884) - Huvin Waniljaunelmia VH18-018-0145
26. tvisha (VRL-01671) - Keksikummitus VH18-018-0270
27. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sukkasillaan VH18-018-0208
28. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Mökömökö VH17-018-1599
29. Enni (VRL-09601) - Hymnin Jullittaja VH17-018-2052
30. Tirppa (VRL-01317) - Mäkisuon Sinervä

2. Helppo A

1. Isla (VRL-14577) - Helmiahon Susihukka VH17-018-2211 
2. Enni (VRL-09601) - Vännin Suomineito VH18-018-0060 
3. Sorel (VRL-00884) - Huvin Unenlahja VH18-018-0173 
4. tvisha (VRL-01671) - Keksikummitus VH18-018-0270 
5. Enni (VRL-09601) - Hymnin Jullittaja VH17-018-2052 
6. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos
7. Uppe (VRL-11253) - Mellowdale's Herakles
8. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sukkasillaan VH18-018-0208
9. tvisha (VRL-01671) - Viidakkokissa VH18-018-0045
10. Tirppa (VRL-01317) - Mäkisuon Sinervä
11. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Huoleton VH18-018-0120
12. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Neela
13. Isla (VRL-14577) - Tuulenpesän Paperihaarniska VH17-018-1578
14. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Uninen VH18-018-0207
15. Sorel (VRL-00884) - Kiikkuva Kaneliomena VH18-018-0146
16. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597
17. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Valveuni VH18-018-0205
18. Dimma (VRL-08204) - Tuohiprinsessa
19. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
20. Sorel (VRL-00884) - Lemmenluoti VH18-018-0147
21. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Mökömökö VH17-018-1599
22. Isla (VRL-14577) - Kärmeniemen Tuulenuhka VH17-018-1615
23. Cannabia PK (VRL-00033) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756
24. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kristallipisara VH18-018-0204
25. Tirppa (VRL-01317) - Svarthätta
26. Hapero (VRL-06115) - Tohvelipäällikkö VH18-018-0136
27. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190
28. Tirppa (VRL-01317) - Nokikylän Nuutti
29. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Ilotus VH18-018-0206
30. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valhalla VH18-018-0277