KRJ 06.03.2018 (VIP 10.02.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Dashner Stables (DASH9678) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla KRJ 661-740 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. Isla (VRL-14577) - Karma VH17-018-1544 
2. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Valveuni VH18-018-0205 
3. Sorel (VRL-00884) - Huvin Waniljaunelmia VH18-018-0145 
4. Tirppa (VRL-01317) - Nokikylän Nuutti 
5. Sorel (VRL-00884) - Huvin Noitavaino VH18-018-0171 
6. tvisha (VRL-01671) - Jäämarja VH18-018-0132
7. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Uninen VH18-018-0207
8. tvisha (VRL-01671) - Keksikummitus VH18-018-0270
9. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin
10. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Mökömökö VH17-018-1599
11. Enni (VRL-09601) - Hymnin Jullittaja VH17-018-2052
12. Hapero (VRL-06115) - Tohvelipäällikkö VH18-018-0136
13. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sukkasillaan VH18-018-0208
14. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Huoleton VH18-018-0120
15. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
16. Isla (VRL-14577) - Kriminaalikuvitelma VH17-018-2038
17. Sorel (VRL-00884) - Huvin Surmansyöjä VH18-018-0148
18. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Ilotus VH18-018-0206
19. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valhalla VH18-018-0277
20. Tirppa (VRL-01317) - Svarthätta
21. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597
22. Enni (VRL-09601) - Vännin Suomineito VH18-018-0060
23. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Casper
24. Uppe (VRL-11253) - Waldemar
25. Isla (VRL-14577) - Hulin Leijonakuningas VH16-018-1131
26. Cannabia PK (VRL-00033) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756
27. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190
28. Dimma (VRL-08204) - Tuohiprinsessa
29. Tirppa (VRL-01317) - Mäkisuon Sinervä
30. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kristallipisara VH18-018-0204

2. Helppo A

1. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Valveuni VH18-018-0205 
2. Enni (VRL-09601) - Vännin Suomineito VH18-018-0060 
3. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Ilotus VH18-018-0206 
4. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Neela 
5. Isla (VRL-14577) - Kärmeniemen Tuulenuhka VH17-018-1615 
6. Sorel (VRL-00884) - Huvin Unenlahja VH18-018-0173
7. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190
8. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597
9. tvisha (VRL-01671) - Keksikummitus VH18-018-0270
10. Enni (VRL-09601) - Hymnin Jullittaja VH17-018-2052
11. Isla (VRL-14577) - Tuulenpesän Paperihaarniska VH17-018-1578
12. Isla (VRL-14577) - Helmiahon Susihukka VH17-018-2211
13. Tirppa (VRL-01317) - Svarthätta
14. Sorel (VRL-00884) - Lemmenluoti VH18-018-0147
15. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Mökömökö VH17-018-1599
16. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kristallipisara VH18-018-0204
17. Hapero (VRL-06115) - Tohvelipäällikkö VH18-018-0136
18. Cannabia PK (VRL-00033) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756
19. tvisha (VRL-01671) - Viidakkokissa VH18-018-0045
20. Uppe (VRL-11253) - Mellowdale's Herakles
21. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Uninen VH18-018-0207
22. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
23. Tirppa (VRL-01317) - Mäkisuon Sinervä
24. Sorel (VRL-00884) - Kiikkuva Kaneliomena VH18-018-0146
25. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sukkasillaan VH18-018-0208
26. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valhalla VH18-018-0277
27. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos
28. Tirppa (VRL-01317) - Nokikylän Nuutti
29. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Huoleton VH18-018-0120
30. Dimma (VRL-08204) - Tuohiprinsessa