KRJ 09.03.2018 (VIP 10.02.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Syrjän Ratsutalli (SYRJ4285) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla KRJ 661-740 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. Sorel (VRL-00884) - Huvin Noitavaino VH18-018-0171 
2. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Uninen VH18-018-0207 
3. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sukkasillaan VH18-018-0208 
4. Cannabia PK (VRL-00033) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756 
5. Isla (VRL-14577) - Kriminaalikuvitelma VH17-018-2038 
6. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Huoleton VH18-018-0120
7. Uppe (VRL-11253) - Waldemar
8. tvisha (VRL-01671) - Keksikummitus VH18-018-0270
9. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valhalla VH18-018-0277
10. Tirppa (VRL-01317) - Nokikylän Nuutti
11. Tirppa (VRL-01317) - Mäkisuon Sinervä
12. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Mökömökö VH17-018-1599
13. Isla (VRL-14577) - Karma VH17-018-1544
14. Isla (VRL-14577) - Hulin Leijonakuningas VH16-018-1131
15. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Casper
16. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin
17. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Ilotus VH18-018-0206
18. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Valveuni VH18-018-0205
19. tvisha (VRL-01671) - Jäämarja VH18-018-0132
20. Enni (VRL-09601) - Hymnin Jullittaja VH17-018-2052
21. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
22. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190
23. Dimma (VRL-08204) - Tuohiprinsessa
24. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kristallipisara VH18-018-0204
25. Tirppa (VRL-01317) - Svarthätta
26. Sorel (VRL-00884) - Huvin Surmansyöjä VH18-018-0148
27. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597
28. Hapero (VRL-06115) - Tohvelipäällikkö VH18-018-0136
29. Enni (VRL-09601) - Vännin Suomineito VH18-018-0060
30. Sorel (VRL-00884) - Huvin Waniljaunelmia VH18-018-0145

2. Helppo A

1. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valhalla VH18-018-0277 
2. tvisha (VRL-01671) - Keksikummitus VH18-018-0270 
3. Tirppa (VRL-01317) - Svarthätta 
4. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597 
5. Enni (VRL-09601) - Vännin Suomineito VH18-018-0060 
6. Sorel (VRL-00884) - Lemmenluoti VH18-018-0147
7. Isla (VRL-14577) - Kärmeniemen Tuulenuhka VH17-018-1615
8. Tirppa (VRL-01317) - Nokikylän Nuutti
9. Isla (VRL-14577) - Tuulenpesän Paperihaarniska VH17-018-1578
10. Sorel (VRL-00884) - Kiikkuva Kaneliomena VH18-018-0146
11. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kristallipisara VH18-018-0204
12. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sukkasillaan VH18-018-0208
13. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
14. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Uninen VH18-018-0207
15. Hapero (VRL-06115) - Tohvelipäällikkö VH18-018-0136
16. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Neela
17. Tirppa (VRL-01317) - Mäkisuon Sinervä
18. Enni (VRL-09601) - Hymnin Jullittaja VH17-018-2052
19. Uppe (VRL-11253) - Mellowdale's Herakles
20. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Ilotus VH18-018-0206
21. Dimma (VRL-08204) - Tuohiprinsessa
22. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Mökömökö VH17-018-1599
23. Sorel (VRL-00884) - Huvin Unenlahja VH18-018-0173
24. Isla (VRL-14577) - Helmiahon Susihukka VH17-018-2211
25. tvisha (VRL-01671) - Viidakkokissa VH18-018-0045
26. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190
27. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Valveuni VH18-018-0205
28. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Huoleton VH18-018-0120
29. Cannabia PK (VRL-00033) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756
30. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos