KRJ 20.03.2018 (VIP 10.02.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Syndur (SYND0328) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla KRJ 661-740 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. Tirppa (VRL-01317) - Nokikylän Nuutti 
2. Enni (VRL-09601) - Hymnin Jullittaja VH17-018-2052 
3. Sorel (VRL-00884) - Huvin Waniljaunelmia VH18-018-0145 
4. tvisha (VRL-01671) - Keksikummitus VH18-018-0270 
5. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Mökömökö VH17-018-1599 
6. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin
7. tvisha (VRL-01671) - Jäämarja VH18-018-0132
8. Enni (VRL-09601) - Vännin Suomineito VH18-018-0060
9. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
10. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Valveuni VH18-018-0205
11. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Huoleton VH18-018-0120
12. Cannabia PK (VRL-00033) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756
13. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190
14. Isla (VRL-14577) - Karma VH17-018-1544
15. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valhalla VH18-018-0277
16. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kristallipisara VH18-018-0204
17. Hapero (VRL-06115) - Tohvelipäällikkö VH18-018-0136
18. Tirppa (VRL-01317) - Mäkisuon Sinervä
19. Dimma (VRL-08204) - Tuohiprinsessa
20. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597
21. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Casper
22. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sukkasillaan VH18-018-0208
23. Tirppa (VRL-01317) - Svarthätta
24. Uppe (VRL-11253) - Waldemar
25. Sorel (VRL-00884) - Huvin Noitavaino VH18-018-0171
26. Isla (VRL-14577) - Hulin Leijonakuningas VH16-018-1131
27. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Uninen VH18-018-0207
28. Isla (VRL-14577) - Kriminaalikuvitelma VH17-018-2038
29. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Ilotus VH18-018-0206
30. Sorel (VRL-00884) - Huvin Surmansyöjä VH18-018-0148

2. Helppo A

1. Isla (VRL-14577) - Helmiahon Susihukka VH17-018-2211 
2. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597 
3. Tirppa (VRL-01317) - Mäkisuon Sinervä 
4. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190 
5. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Mökömökö VH17-018-1599 
6. Isla (VRL-14577) - Tuulenpesän Paperihaarniska VH17-018-1578
7. Sorel (VRL-00884) - Lemmenluoti VH18-018-0147
8. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Valveuni VH18-018-0205
9. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valhalla VH18-018-0277
10. Uppe (VRL-11253) - Mellowdale's Herakles
11. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Huoleton VH18-018-0120
12. Enni (VRL-09601) - Hymnin Jullittaja VH17-018-2052
13. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Neela
14. Sorel (VRL-00884) - Kiikkuva Kaneliomena VH18-018-0146
15. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Uninen VH18-018-0207
16. Tirppa (VRL-01317) - Nokikylän Nuutti
17. Enni (VRL-09601) - Vännin Suomineito VH18-018-0060
18. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos
19. Hapero (VRL-06115) - Tohvelipäällikkö VH18-018-0136
20. Dimma (VRL-08204) - Tuohiprinsessa
21. Tirppa (VRL-01317) - Svarthätta
22. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
23. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Ilotus VH18-018-0206
24. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sukkasillaan VH18-018-0208
25. tvisha (VRL-01671) - Keksikummitus VH18-018-0270
26. tvisha (VRL-01671) - Viidakkokissa VH18-018-0045
27. Isla (VRL-14577) - Kärmeniemen Tuulenuhka VH17-018-1615
28. Sorel (VRL-00884) - Huvin Unenlahja VH18-018-0173
29. Cannabia PK (VRL-00033) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756
30. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kristallipisara VH18-018-0204