KRJ 17.03.2018 (VIP 10.02.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Syndur (SYND0328) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla KRJ 661-740 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. tvisha (VRL-01671) - Keksikummitus VH18-018-0270 
2. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sukkasillaan VH18-018-0208 
3. Isla (VRL-14577) - Kriminaalikuvitelma VH17-018-2038 
4. Isla (VRL-14577) - Karma VH17-018-1544 
5. Sorel (VRL-00884) - Huvin Noitavaino VH18-018-0171 
6. Tirppa (VRL-01317) - Mäkisuon Sinervä
7. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valhalla VH18-018-0277
8. Isla (VRL-14577) - Hulin Leijonakuningas VH16-018-1131
9. Hapero (VRL-06115) - Tohvelipäällikkö VH18-018-0136
10. Uppe (VRL-11253) - Waldemar
11. Enni (VRL-09601) - Hymnin Jullittaja VH17-018-2052
12. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Uninen VH18-018-0207
13. tvisha (VRL-01671) - Jäämarja VH18-018-0132
14. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Valveuni VH18-018-0205
15. Dimma (VRL-08204) - Tuohiprinsessa
16. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597
17. Sorel (VRL-00884) - Huvin Surmansyöjä VH18-018-0148
18. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Casper
19. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin
20. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Huoleton VH18-018-0120
21. Tirppa (VRL-01317) - Nokikylän Nuutti
22. Enni (VRL-09601) - Vännin Suomineito VH18-018-0060
23. Sorel (VRL-00884) - Huvin Waniljaunelmia VH18-018-0145
24. Cannabia PK (VRL-00033) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756
25. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Mökömökö VH17-018-1599
26. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kristallipisara VH18-018-0204
27. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Ilotus VH18-018-0206
28. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
29. Tirppa (VRL-01317) - Svarthätta
30. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190

2. Helppo A

1. Isla (VRL-14577) - Tuulenpesän Paperihaarniska VH17-018-1578 
2. tvisha (VRL-01671) - Viidakkokissa VH18-018-0045 
3. Isla (VRL-14577) - Helmiahon Susihukka VH17-018-2211 
4. Sorel (VRL-00884) - Kiikkuva Kaneliomena VH18-018-0146 
5. Tirppa (VRL-01317) - Nokikylän Nuutti 
6. Hapero (VRL-06115) - Tohvelipäällikkö VH18-018-0136
7. Sorel (VRL-00884) - Huvin Unenlahja VH18-018-0173
8. Tirppa (VRL-01317) - Svarthätta
9. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Mökömökö VH17-018-1599
10. Tirppa (VRL-01317) - Mäkisuon Sinervä
11. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos
12. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Ilotus VH18-018-0206
13. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Valveuni VH18-018-0205
14. Dimma (VRL-08204) - Tuohiprinsessa
15. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sukkasillaan VH18-018-0208
16. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valhalla VH18-018-0277
17. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Uninen VH18-018-0207
18. Enni (VRL-09601) - Hymnin Jullittaja VH17-018-2052
19. Sorel (VRL-00884) - Lemmenluoti VH18-018-0147
20. Enni (VRL-09601) - Vännin Suomineito VH18-018-0060
21. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
22. tvisha (VRL-01671) - Keksikummitus VH18-018-0270
23. Cannabia PK (VRL-00033) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756
24. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Neela
25. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190
26. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kristallipisara VH18-018-0204
27. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Huoleton VH18-018-0120
28. Isla (VRL-14577) - Kärmeniemen Tuulenuhka VH17-018-1615
29. Uppe (VRL-11253) - Mellowdale's Herakles
30. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597