KRJ 16.03.2018 (VIP 10.02.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Syndur (SYND0328) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla KRJ 661-740 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. Enni (VRL-09601) - Hymnin Jullittaja VH17-018-2052
2. Isla (VRL-14577) - Karma VH17-018-1544 
3. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin 
4. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137 
5. Isla (VRL-14577) - Kriminaalikuvitelma VH17-018-2038 
6. Sorel (VRL-00884) - Huvin Noitavaino VH18-018-0171
7. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kristallipisara VH18-018-0204
8. Sorel (VRL-00884) - Huvin Surmansyöjä VH18-018-0148
9. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597
10. Tirppa (VRL-01317) - Nokikylän Nuutti
11. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190
12. Tirppa (VRL-01317) - Svarthätta
13. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Huoleton VH18-018-0120
14. tvisha (VRL-01671) - Keksikummitus VH18-018-0270
15. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valhalla VH18-018-0277
16. Dimma (VRL-08204) - Tuohiprinsessa
17. Enni (VRL-09601) - Vännin Suomineito VH18-018-0060
18. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Mökömökö VH17-018-1599
19. Uppe (VRL-11253) - Waldemar
20. Hapero (VRL-06115) - Tohvelipäällikkö VH18-018-0136
21. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Uninen VH18-018-0207
22. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Casper
23. Sorel (VRL-00884) - Huvin Waniljaunelmia VH18-018-0145
24. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Valveuni VH18-018-0205
25. tvisha (VRL-01671) - Jäämarja VH18-018-0132
26. Cannabia PK (VRL-00033) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756
27. Isla (VRL-14577) - Hulin Leijonakuningas VH16-018-1131
28. Tirppa (VRL-01317) - Mäkisuon Sinervä
29. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sukkasillaan VH18-018-0208
30. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Ilotus VH18-018-0206

2. Helppo A

1. Enni (VRL-09601) - Vännin Suomineito VH18-018-0060 
2. Isla (VRL-14577) - Helmiahon Susihukka VH17-018-2211 
3. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190 
4. Tirppa (VRL-01317) - Nokikylän Nuutti 
5. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Uninen VH18-018-0207 
6. Cannabia PK (VRL-00033) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756
7. tvisha (VRL-01671) - Keksikummitus VH18-018-0270
8. Sorel (VRL-00884) - Lemmenluoti VH18-018-0147
9. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sukkasillaan VH18-018-0208
10. Sorel (VRL-00884) - Kiikkuva Kaneliomena VH18-018-0146
11. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Ilotus VH18-018-0206
12. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Huoleton VH18-018-0120
13. Tirppa (VRL-01317) - Mäkisuon Sinervä
14. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valhalla VH18-018-0277
15. Isla (VRL-14577) - Tuulenpesän Paperihaarniska VH17-018-1578
16. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
17. Sorel (VRL-00884) - Huvin Unenlahja VH18-018-0173
18. Dimma (VRL-08204) - Tuohiprinsessa
19. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Mökömökö VH17-018-1599
20. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Neela
21. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597
22. Hapero (VRL-06115) - Tohvelipäällikkö VH18-018-0136
23. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kristallipisara VH18-018-0204
24. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos
25. tvisha (VRL-01671) - Viidakkokissa VH18-018-0045
26. Enni (VRL-09601) - Hymnin Jullittaja VH17-018-2052
27. Uppe (VRL-11253) - Mellowdale's Herakles
28. Isla (VRL-14577) - Kärmeniemen Tuulenuhka VH17-018-1615
29. Tirppa (VRL-01317) - Svarthätta
30. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Valveuni VH18-018-0205