KRJ 08.03.2018 (VIP 10.02.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Syndur (SYND0328) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla KRJ 661-740 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. Tirppa (VRL-01317) - Nokikylän Nuutti 
2. Sorel (VRL-00884) - Huvin Surmansyöjä VH18-018-0148 
3. Dimma (VRL-08204) - Tuohiprinsessa 
4. Tirppa (VRL-01317) - Mäkisuon Sinervä 
5. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137 
6. Sorel (VRL-00884) - Huvin Noitavaino VH18-018-0171
7. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Uninen VH18-018-0207
8. Isla (VRL-14577) - Kriminaalikuvitelma VH17-018-2038
9. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Ilotus VH18-018-0206
10. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190
11. Cannabia PK (VRL-00033) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756
12. tvisha (VRL-01671) - Keksikummitus VH18-018-0270
13. Sorel (VRL-00884) - Huvin Waniljaunelmia VH18-018-0145
14. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Casper
15. Uppe (VRL-11253) - Waldemar
16. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Valveuni VH18-018-0205
17. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597
18. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Mökömökö VH17-018-1599
19. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sukkasillaan VH18-018-0208
20. Enni (VRL-09601) - Hymnin Jullittaja VH17-018-2052
21. Hapero (VRL-06115) - Tohvelipäällikkö VH18-018-0136
22. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Huoleton VH18-018-0120
23. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kristallipisara VH18-018-0204
24. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin
25. Isla (VRL-14577) - Karma VH17-018-1544
26. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valhalla VH18-018-0277
27. Tirppa (VRL-01317) - Svarthätta
28. Isla (VRL-14577) - Hulin Leijonakuningas VH16-018-1131
29. tvisha (VRL-01671) - Jäämarja VH18-018-0132
30. Enni (VRL-09601) - Vännin Suomineito VH18-018-0060

2. Helppo A

1. Enni (VRL-09601) - Hymnin Jullittaja VH17-018-2052 
2. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597 
3. Hapero (VRL-06115) - Tohvelipäällikkö VH18-018-0136 
4. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190 
5. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Mökömökö VH17-018-1599 
6. Dimma (VRL-08204) - Tuohiprinsessa
7. Tirppa (VRL-01317) - Svarthätta
8. Cannabia PK (VRL-00033) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756
9. Tirppa (VRL-01317) - Nokikylän Nuutti
10. tvisha (VRL-01671) - Viidakkokissa VH18-018-0045
11. Sorel (VRL-00884) - Lemmenluoti VH18-018-0147
12. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sukkasillaan VH18-018-0208
13. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
14. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valhalla VH18-018-0277
15. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Neela
16. Sorel (VRL-00884) - Kiikkuva Kaneliomena VH18-018-0146
17. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos
18. Enni (VRL-09601) - Vännin Suomineito VH18-018-0060
19. tvisha (VRL-01671) - Keksikummitus VH18-018-0270
20. Isla (VRL-14577) - Tuulenpesän Paperihaarniska VH17-018-1578
21. Tirppa (VRL-01317) - Mäkisuon Sinervä
22. Sorel (VRL-00884) - Huvin Unenlahja VH18-018-0173
23. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Ilotus VH18-018-0206
24. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kristallipisara VH18-018-0204
25. Isla (VRL-14577) - Kärmeniemen Tuulenuhka VH17-018-1615
26. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Valveuni VH18-018-0205
27. Isla (VRL-14577) - Helmiahon Susihukka VH17-018-2211
28. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Uninen VH18-018-0207
29. Uppe (VRL-11253) - Mellowdale's Herakles
30. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Huoleton VH18-018-0120