KRJ 04.03.2018 (VIP 10.02.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Syndur (SYND0328) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla KRJ 661-740 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. Enni (VRL-09601) - Vännin Suomineito VH18-018-0060 
2. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kristallipisara VH18-018-0204 
3. Tirppa (VRL-01317) - Svarthätta 
4. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190 
5. Isla (VRL-14577) - Hulin Leijonakuningas VH16-018-1131 
6. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597
7. Tirppa (VRL-01317) - Nokikylän Nuutti
8. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin
9. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sukkasillaan VH18-018-0208
10. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Mökömökö VH17-018-1599
11. Enni (VRL-09601) - Hymnin Jullittaja VH17-018-2052
12. Uppe (VRL-11253) - Waldemar
13. Sorel (VRL-00884) - Huvin Waniljaunelmia VH18-018-0145
14. Sorel (VRL-00884) - Huvin Surmansyöjä VH18-018-0148
15. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valhalla VH18-018-0277
16. Tirppa (VRL-01317) - Mäkisuon Sinervä
17. tvisha (VRL-01671) - Keksikummitus VH18-018-0270
18. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Uninen VH18-018-0207
19. Hapero (VRL-06115) - Tohvelipäällikkö VH18-018-0136
20. Sorel (VRL-00884) - Huvin Noitavaino VH18-018-0171
21. tvisha (VRL-01671) - Jäämarja VH18-018-0132
22. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Valveuni VH18-018-0205
23. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Casper
24. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Huoleton VH18-018-0120
25. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Ilotus VH18-018-0206
26. Dimma (VRL-08204) - Tuohiprinsessa
27. Isla (VRL-14577) - Karma VH17-018-1544
28. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
29. Isla (VRL-14577) - Kriminaalikuvitelma VH17-018-2038
30. Cannabia PK (VRL-00033) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756

2. Helppo A

1. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137 
2. Cannabia PK (VRL-00033) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756 
3. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Neela 
4. Sorel (VRL-00884) - Kiikkuva Kaneliomena VH18-018-0146 
5. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valhalla VH18-018-0277 
6. Isla (VRL-14577) - Tuulenpesän Paperihaarniska VH17-018-1578
7. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597
8. Sorel (VRL-00884) - Lemmenluoti VH18-018-0147
9. Hapero (VRL-06115) - Tohvelipäällikkö VH18-018-0136
10. Dimma (VRL-08204) - Tuohiprinsessa
11. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Valveuni VH18-018-0205
12. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Ilotus VH18-018-0206
13. Tirppa (VRL-01317) - Mäkisuon Sinervä
14. Isla (VRL-14577) - Helmiahon Susihukka VH17-018-2211
15. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Huoleton VH18-018-0120
16. tvisha (VRL-01671) - Keksikummitus VH18-018-0270
17. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190
18. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sukkasillaan VH18-018-0208
19. Tirppa (VRL-01317) - Svarthätta
20. Enni (VRL-09601) - Vännin Suomineito VH18-018-0060
21. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos
22. Tirppa (VRL-01317) - Nokikylän Nuutti
23. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Mökömökö VH17-018-1599
24. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Uninen VH18-018-0207
25. Sorel (VRL-00884) - Huvin Unenlahja VH18-018-0173
26. tvisha (VRL-01671) - Viidakkokissa VH18-018-0045
27. Uppe (VRL-11253) - Mellowdale's Herakles
28. Enni (VRL-09601) - Hymnin Jullittaja VH17-018-2052
29. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kristallipisara VH18-018-0204
30. Isla (VRL-14577) - Kärmeniemen Tuulenuhka VH17-018-1615