KERJ 20.08.2018 (VIP 17.07.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Checkmate (CHEC8435)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään yhteen luokkaan

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla KERJ 601-620 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille)
2. CIC1 (avoin kaikille)

Osallistujat/Tulokset

1. Helppo (avoin kaikille)

1. Iida (VRL-12244) - Farbranch Killdaire VH18-069-0009 
2. enna (VRL-14704) - Moon Leimahdus VH18-018-1392 
3. Cannabia (VRL-00033) - Riimuvaaran Hallava VH18-018-1374 
4. Cannabia (VRL-00033) - Hornanritari VH18-018-1310 
5. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Noki VH18-018-1395 
6. Beauvoir (VRL-14684) - Elohiljan Yrttivalkea VH18-018-1372
7. Beauvoir (VRL-14684) - Riimuvaaran Villasukka VH18-018-1373
8. sarqquu (VRL-04374) - Sinikuunkehrä VH18-018-1285
9. melba (VRL-05772) - Heilin Hiutaletanssi VH15-018-2560
10. misery. (VRL-01080) - Lorun Luukato VH18-018-1403
11. melba (VRL-05772) - Kuuralehdon Rillumarei VH15-018-2561
12. jabberjinx (VRL-13570) - Jinxing CENS VH16-031-0717
13. Oresama (VRL-02753) - Pullagallup
14. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Apassi
15. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Surmanluoti VH18-018-1377
16. jabberjinx (VRL-13570) - Tiilikan Unikuvia VH16-018-2092
17. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163
18. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
19. sarqquu (VRL-04374) - Jupina VH18-018-1271
20. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Magma VH18-018-1394
21. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aamupäivänsäde
22. sarqquu (VRL-04374) - Ruiskukkakaunokki VH18-018-1270
23. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Lemmenlaulu VH18-018-1358
24. jabberjinx (VRL-13570) - Moon Surukehrääjä VH16-018-2005
25. melba (VRL-05772) - Hämykeiju VH14-018-0939
26. Veera R. (VRL-10735) - Hengenvaaran Huimapää
27. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Hunajatuho VH18-018-1326
28. Veera R. (VRL-10735) - Ruskavaaran Pusuralli
29. Iida (VRL-12244) - Freeclaw Escape VH17-069-0014
30. Iida (VRL-12244) - Cathair Thiar VH18-069-0010

2. CIC1 (avoin kaikille)

1. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Venla VH15-018-2425 
2. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Talviuni 
3. Natalia (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino 
4. misery. (VRL-01080) - Kalman Hysteerinen VH18-018-1289 
5. Cannabia (VRL-00033) - Kärmeniemen Ujo VH18-018-1202 
6. sarqquu (VRL-04374) - Tuhkimotarina VH18-018-1324
7. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
8. misery. (VRL-01080) - Moon Leiskuva VH15-018-2279
9. eepu (VRL-03745) - Surusanoma VH18-018-1144
10. Cannabia (VRL-00033) - Kaihon Juhannustaikoja VH18-018-1178
11. eepu (VRL-03745) - Satupeikko VH18-018-1149
12. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Roskajälkeläinen
13. melba (VRL-05772) - Kapinan Tintiaani VH17-018-0641
14. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402
15. Natalia (VRL-05175) - Vallanperijä VH18-018-1145
16. Natalia (VRL-05175) - Kanelikaramelli VH18-018-1150
17. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Yönruhtinas VH18-018-1323
18. Cannabia (VRL-00033) - Mörkövaaran Mandariini VH18-018-1224
19. Beauvoir (VRL-14684) - Kalman Kultarikko VH18-018-1283
20. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Lumetar VH18-018-1252
21. sarqquu (VRL-04374) - Kuutamokävelijä VH18-018-1320
22. Beauvoir (VRL-14684) - Helmiahon Riimitellen VH18-018-1222
23. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257
24. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
25. misery. (VRL-01080) - Sudentassu VH18-018-1311
26. Veera R. (VRL-10735) - Hengenvaaran Sibylla
27. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Ronkeli Rinkeli
28. melba (VRL-05772) - Vinkavuon Vynette VH18-018-1209
29. Shannon. (VRL-05645) - Vennamon Korppi VH15-018-0517
30. melba (VRL-05772) - Seppäjärven Sunnuntaisurma VH18-018-1210