KERJ 19.08.2018 (VIP 17.07.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Checkmate (CHEC8435)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään yhteen luokkaan

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla KERJ 601-620 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille)
2. CIC1 (avoin kaikille)

Osallistujat/Tulokset

1. Helppo (avoin kaikille)

1. melba (VRL-05772) - Kuuralehdon Rillumarei VH15-018-2561 
2. sarqquu (VRL-04374) - Ruiskukkakaunokki VH18-018-1270 
3. melba (VRL-05772) - Hämykeiju VH14-018-0939 
4. Iida (VRL-12244) - Farbranch Killdaire VH18-069-0009 
5. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Surmanluoti VH18-018-1377 
6. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Noki VH18-018-1395
7. Beauvoir (VRL-14684) - Elohiljan Yrttivalkea VH18-018-1372
8. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Lemmenlaulu VH18-018-1358
9. Iida (VRL-12244) - Cathair Thiar VH18-069-0010
10. Cannabia (VRL-00033) - Riimuvaaran Hallava VH18-018-1374
11. jabberjinx (VRL-13570) - Moon Surukehrääjä VH16-018-2005
12. Cannabia (VRL-00033) - Hornanritari VH18-018-1310
13. Veera R. (VRL-10735) - Ruskavaaran Pusuralli
14. Veera R. (VRL-10735) - Hengenvaaran Huimapää
15. Oresama (VRL-02753) - Pullagallup
16. sarqquu (VRL-04374) - Sinikuunkehrä VH18-018-1285
17. enna (VRL-14704) - Moon Leimahdus VH18-018-1392
18. melba (VRL-05772) - Heilin Hiutaletanssi VH15-018-2560
19. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Magma VH18-018-1394
20. jabberjinx (VRL-13570) - Tiilikan Unikuvia VH16-018-2092
21. Iida (VRL-12244) - Freeclaw Escape VH17-069-0014
22. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Apassi
23. jabberjinx (VRL-13570) - Jinxing CENS VH16-031-0717
24. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Hunajatuho VH18-018-1326
25. misery. (VRL-01080) - Lorun Luukato VH18-018-1403
26. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aamupäivänsäde
27. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163
28. sarqquu (VRL-04374) - Jupina VH18-018-1271
29. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
30. Beauvoir (VRL-14684) - Riimuvaaran Villasukka VH18-018-1373

2. CIC1 (avoin kaikille)

1. Beauvoir (VRL-14684) - Kalman Kultarikko VH18-018-1283 
2. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko 
3. Veera R. (VRL-10735) - Hengenvaaran Sibylla 
4. Natalia (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino 
5. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
6. melba (VRL-05772) - Vinkavuon Vynette VH18-018-1209
7. Cannabia (VRL-00033) - Kärmeniemen Ujo VH18-018-1202
8. misery. (VRL-01080) - Kalman Hysteerinen VH18-018-1289
9. sarqquu (VRL-04374) - Kuutamokävelijä VH18-018-1320
10. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
11. sarqquu (VRL-04374) - Tuhkimotarina VH18-018-1324
12. Cannabia (VRL-00033) - Mörkövaaran Mandariini VH18-018-1224
13. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Roskajälkeläinen
14. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Yönruhtinas VH18-018-1323
15. eepu (VRL-03745) - Satupeikko VH18-018-1149
16. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Lumetar VH18-018-1252
17. Cannabia (VRL-00033) - Kaihon Juhannustaikoja VH18-018-1178
18. melba (VRL-05772) - Seppäjärven Sunnuntaisurma VH18-018-1210
19. Beauvoir (VRL-14684) - Helmiahon Riimitellen VH18-018-1222
20. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402
21. Natalia (VRL-05175) - Kanelikaramelli VH18-018-1150
22. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Talviuni
23. misery. (VRL-01080) - Sudentassu VH18-018-1311
24. Natalia (VRL-05175) - Vallanperijä VH18-018-1145
25. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Venla VH15-018-2425
26. misery. (VRL-01080) - Moon Leiskuva VH15-018-2279
27. melba (VRL-05772) - Kapinan Tintiaani VH17-018-0641
28. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Ronkeli Rinkeli
29. Shannon. (VRL-05645) - Vennamon Korppi VH15-018-0517
30. eepu (VRL-03745) - Surusanoma VH18-018-1144