ERJ 08.03.2018 (VIP 15.02.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Zonjiet Stud (ZONJ2061)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla ERJ 481-520 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm

1. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera 
2. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko 
3. Sorel (VRL-00884) - Lumolintu VH17-018-1220 
4. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071 
5. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374 
6. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
7. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
8. Sorel (VRL-00884) - Kermarastas VH17-018-1219
9. Molly (VRL-14516) - Barynia d'Antesse
10. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347
11. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
12. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
13. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
14. Veera R. (VRL-10735) - Cadillac Krypton
15. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443
16. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
17. Molly (VRL-14516) - Conqueror Z
18. eepu (VRL-03745) - Linnaneitoperhonen VH16-018-2445
19. Veera R. (VRL-10735) - Fareeda Trick
20. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214
21. eepu (VRL-03745) - Ruosteessako VH16-018-0784
22. Sorel (VRL-00884) - Huvin Laventeli VH17-018-1064
23. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
24. Lissu T. (VRL-12701) - Meet me at the Morgue
25. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
26. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Rotten Reverie
27. Veera R. (VRL-10735) - Shamrock Thrill
28. Natalia PK (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447
29. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Ripper
30. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial

2. 110cm

1. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333 
2. Veera R. (VRL-10735) - Eclipse KV 
3. Veera R. (VRL-10735) - Samira SILV 
4. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821 
5. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera 
6. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
7. Veera R. (VRL-10735) - Graverobber Feig
8. Molly (VRL-14516) - Conqueror Z
9. eepu (VRL-03745) - Ruosteessako VH16-018-0784
10. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374
11. Natalia PK (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447
12. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443
13. Molly (VRL-14516) - Barynia d'Antesse
14. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
15. Lissu T. (VRL-12701) - Meet me at the Morgue
16. Sorel (VRL-00884) - Huvin Savusumu VH17-018-1067
17. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Ripper
18. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
19. Sorel (VRL-00884) - Huvin Tuonetar VH17-018-1062
20. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214
21. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
22. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Rotten Reverie
23. eepu (VRL-03745) - Linnaneitoperhonen VH16-018-2445
24. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
25. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
26. Sorel (VRL-00884) - Liljan Usvatar VH17-018-1170
27. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347
28. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
29. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial
30. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573