ERJ 05.03.2018 (VIP 15.02.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Zonjiet Stud (ZONJ2061)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla ERJ 481-520 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm

1. Veera R. (VRL-10735) - Shamrock Thrill 
2. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443 
3. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821 
4. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko 
5. eepu (VRL-03745) - Linnaneitoperhonen VH16-018-2445
6. Lissu T. (VRL-12701) - Meet me at the Morgue
7. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214
8. Sorel (VRL-00884) - Huvin Laventeli VH17-018-1064
9. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
10. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial
11. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
12. eepu (VRL-03745) - Ruosteessako VH16-018-0784
13. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
14. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347
15. Molly (VRL-14516) - Barynia d'Antesse
16. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Rotten Reverie
17. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
18. Veera R. (VRL-10735) - Cadillac Krypton
19. Natalia PK (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447
20. Sorel (VRL-00884) - Kermarastas VH17-018-1219
21. Molly (VRL-14516) - Conqueror Z
22. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Ripper
23. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
24. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
25. Veera R. (VRL-10735) - Fareeda Trick
26. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
27. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
28. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
29. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374
30. Sorel (VRL-00884) - Lumolintu VH17-018-1220

2. 110cm

1. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial 
2. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera 
3. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214 
4. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303 
5. eepu (VRL-03745) - Ruosteessako VH16-018-0784 
6. Molly (VRL-14516) - Barynia d'Antesse
7. Natalia PK (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447
8. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347
9. Sorel (VRL-00884) - Huvin Savusumu VH17-018-1067
10. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
11. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443
12. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
13. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
14. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
15. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Rotten Reverie
16. Veera R. (VRL-10735) - Eclipse KV
17. Veera R. (VRL-10735) - Samira SILV
18. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
19. Sorel (VRL-00884) - Huvin Tuonetar VH17-018-1062
20. Veera R. (VRL-10735) - Graverobber Feig
21. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
22. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374
23. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
24. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
25. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
26. eepu (VRL-03745) - Linnaneitoperhonen VH16-018-2445
27. Lissu T. (VRL-12701) - Meet me at the Morgue
28. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Ripper
29. Sorel (VRL-00884) - Liljan Usvatar VH17-018-1170
30. Molly (VRL-14516) - Conqueror Z