ERJ 03.03.2018 (VIP 15.02.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Zonjiet Stud (ZONJ2061)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla ERJ 481-520 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm

1. eepu (VRL-03745) - Ruosteessako VH16-018-0784 
2. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Ripper 
4. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko 
5. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
6. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
7. Veera R. (VRL-10735) - Cadillac Krypton
8. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
9. Veera R. (VRL-10735) - Fareeda Trick
10. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
11. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
12. Natalia PK (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447
13. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial
14. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347
15. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374
16. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Rotten Reverie
17. Molly (VRL-14516) - Barynia d'Antesse
18. Sorel (VRL-00884) - Huvin Laventeli VH17-018-1064
19. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
20. Veera R. (VRL-10735) - Shamrock Thrill
21. Lissu T. (VRL-12701) - Meet me at the Morgue
22. Molly (VRL-14516) - Conqueror Z
23. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
24. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
25. Sorel (VRL-00884) - Lumolintu VH17-018-1220
26. eepu (VRL-03745) - Linnaneitoperhonen VH16-018-2445
27. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
28. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443
29. Sorel (VRL-00884) - Kermarastas VH17-018-1219
30. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi

2. 110cm

1. Natalia PK (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447 
2. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera 
3. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko 
4. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374 
5. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443 
6. eepu (VRL-03745) - Linnaneitoperhonen VH16-018-2445
7. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
8. Sorel (VRL-00884) - Huvin Savusumu VH17-018-1067
9. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
10. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
11. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
12. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347
13. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
14. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
15. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Ripper
16. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
17. Molly (VRL-14516) - Conqueror Z
18. Sorel (VRL-00884) - Liljan Usvatar VH17-018-1170
19. Veera R. (VRL-10735) - Samira SILV
20. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial
21. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
22. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214
23. Veera R. (VRL-10735) - Eclipse KV
24. Molly (VRL-14516) - Barynia d'Antesse
25. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Rotten Reverie
26. Lissu T. (VRL-12701) - Meet me at the Morgue
27. eepu (VRL-03745) - Ruosteessako VH16-018-0784
28. Veera R. (VRL-10735) - Graverobber Feig
29. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
30. Sorel (VRL-00884) - Huvin Tuonetar VH17-018-1062