ERJ 09.03.2018 (VIP 15.02.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Vaahterapolku (VAAH8874)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla ERJ 481-520 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm

1. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821 
2. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443 
3. Veera R. (VRL-10735) - Fareeda Trick 
4. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417 
5. Sorel (VRL-00884) - Kermarastas VH17-018-1219
6. Veera R. (VRL-10735) - Shamrock Thrill
7. Molly (VRL-14516) - Conqueror Z
8. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
9. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Ripper
10. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
11. eepu (VRL-03745) - Linnaneitoperhonen VH16-018-2445
12. Sorel (VRL-00884) - Huvin Laventeli VH17-018-1064
13. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
14. Veera R. (VRL-10735) - Cadillac Krypton
15. Lissu T. (VRL-12701) - Meet me at the Morgue
16. Molly (VRL-14516) - Barynia d'Antesse
17. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214
18. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
19. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374
20. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
21. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
22. eepu (VRL-03745) - Ruosteessako VH16-018-0784
23. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Rotten Reverie
24. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
25. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial
26. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347
27. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
28. Natalia PK (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447
29. Sorel (VRL-00884) - Lumolintu VH17-018-1220
30. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko

2. 110cm

1. Sorel (VRL-00884) - Huvin Savusumu VH17-018-1067 
2. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821 
3. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko 
4. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214 
5. eepu (VRL-03745) - Ruosteessako VH16-018-0784 
6. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
7. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443
8. Sorel (VRL-00884) - Huvin Tuonetar VH17-018-1062
9. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347
10. Sorel (VRL-00884) - Liljan Usvatar VH17-018-1170
11. Lissu T. (VRL-12701) - Meet me at the Morgue
12. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
13. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374
14. Molly (VRL-14516) - Barynia d'Antesse
15. Molly (VRL-14516) - Conqueror Z
16. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
17. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
18. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
19. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial
20. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
21. Veera R. (VRL-10735) - Eclipse KV
22. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
23. eepu (VRL-03745) - Linnaneitoperhonen VH16-018-2445
24. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
25. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Ripper
26. Veera R. (VRL-10735) - Graverobber Feig
27. Veera R. (VRL-10735) - Samira SILV
28. Natalia PK (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447
29. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Rotten Reverie
30. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi