ERJ 02.03.2018 (VIP 15.02.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Adina (PONI6350)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla ERJ 481-520 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm

1. Veera R. (VRL-10735) - Cadillac Krypton 
2. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Ripper 
4. Veera R. (VRL-10735) - Fareeda Trick 
5. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko 
6. Natalia PK (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447
7. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
8. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
9. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
10. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Rotten Reverie
11. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214
12. Sorel (VRL-00884) - Huvin Laventeli VH17-018-1064
13. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
14. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374
15. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial
16. Sorel (VRL-00884) - Kermarastas VH17-018-1219
17. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
18. Sorel (VRL-00884) - Lumolintu VH17-018-1220
19. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347
20. eepu (VRL-03745) - Linnaneitoperhonen VH16-018-2445
21. Molly (VRL-14516) - Conqueror Z
22. Veera R. (VRL-10735) - Shamrock Thrill
23. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
24. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
25. Molly (VRL-14516) - Barynia d'Antesse
26. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
27. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443
28. eepu (VRL-03745) - Ruosteessako VH16-018-0784
29. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
30. Lissu T. (VRL-12701) - Meet me at the Morgue

2. 110cm

1. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821 
2. Natalia PK (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447 
3. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko 
4. Molly (VRL-14516) - Conqueror Z 
5. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915 
6. Molly (VRL-14516) - Barynia d'Antesse
7. Veera R. (VRL-10735) - Eclipse KV
8. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Rotten Reverie
9. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial
10. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
11. Veera R. (VRL-10735) - Samira SILV
12. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
13. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
14. Sorel (VRL-00884) - Liljan Usvatar VH17-018-1170
15. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443
16. eepu (VRL-03745) - Ruosteessako VH16-018-0784
17. Sorel (VRL-00884) - Huvin Tuonetar VH17-018-1062
18. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
19. Lissu T. (VRL-12701) - Meet me at the Morgue
20. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Ripper
21. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
22. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214
23. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
24. Sorel (VRL-00884) - Huvin Savusumu VH17-018-1067
25. Veera R. (VRL-10735) - Graverobber Feig
26. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374
27. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
28. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
29. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347
30. eepu (VRL-03745) - Linnaneitoperhonen VH16-018-2445