ERJ 04.03.2018 (VIP 15.02.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Routapirtin Tila (ROUT1969)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla ERJ 481-520 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm

1. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko 
2. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915 
3. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816 
4. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial 
5. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi 
6. Veera R. (VRL-10735) - Cadillac Krypton
7. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347
8. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
9. Molly (VRL-14516) - Conqueror Z
10. Sorel (VRL-00884) - Huvin Laventeli VH17-018-1064
11. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
12. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443
13. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Rotten Reverie
14. eepu (VRL-03745) - Ruosteessako VH16-018-0784
15. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374
16. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
17. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
18. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
19. Veera R. (VRL-10735) - Shamrock Thrill
20. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
21. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
22. Molly (VRL-14516) - Barynia d'Antesse
23. Natalia PK (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447
24. Lissu T. (VRL-12701) - Meet me at the Morgue
25. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214
26. eepu (VRL-03745) - Linnaneitoperhonen VH16-018-2445
27. Sorel (VRL-00884) - Kermarastas VH17-018-1219
28. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Ripper
29. Sorel (VRL-00884) - Lumolintu VH17-018-1220
30. Veera R. (VRL-10735) - Fareeda Trick

2. 110cm

1. Natalia PK (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447 
2. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Meet me at the Morgue 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Ripper 
5. eepu (VRL-03745) - Linnaneitoperhonen VH16-018-2445 
6. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
7. eepu (VRL-03745) - Ruosteessako VH16-018-0784
8. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
9. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
10. Sorel (VRL-00884) - Huvin Savusumu VH17-018-1067
11. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374
12. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214
13. Molly (VRL-14516) - Barynia d'Antesse
14. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
15. Molly (VRL-14516) - Conqueror Z
16. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
17. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Rotten Reverie
18. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
19. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
20. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443
21. Sorel (VRL-00884) - Liljan Usvatar VH17-018-1170
22. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347
23. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
24. Sorel (VRL-00884) - Huvin Tuonetar VH17-018-1062
25. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
26. Veera R. (VRL-10735) - Graverobber Feig
27. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial
28. Veera R. (VRL-10735) - Eclipse KV
29. Veera R. (VRL-10735) - Samira SILV
30. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303