ERJ 10.05.2017 (VIP 19.04.2017)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Old Lane (OLDL7334) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, ratsastajalta 4 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla ERJ 331-360 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm

1. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Uninuttu 
2. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni 
3. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666 
4. Natalia PK (VRL-05175) - Huvin Ilotulitus VH17-018-0751 
5. Mette (VRL-13589) - Rakkauslaulu 
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209 
7. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilkanhengetär VH16-018-1706
8. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410
9. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
10. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Plentyn Bach VH14-026-0215
12. Mette (VRL-13589) - Smile with Style
13. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740
14. Mette (VRL-13589) - Fuchsia Festival
15. dookie (VRL-04373) - Hornanhopia VH17-018-0690
16. Lissu T. (VRL-12701) - Pimeän Loitsu
17. Jere PK (VRL-14433) - Variini VH16-018-2349
18. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aranwen VH14-025-0076
20. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509
21. Jere PK (VRL-14433) - Pirttihilla VH14-018-1298
22. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Poniini
23. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi
24. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743
25. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749
26. matty (VRL-00816) - Asfalttiviidakkovekara VH17-018-0254
27. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
28. Lissu T. (VRL-12701) - Huvipuistohaaveri
29. Jere PK (VRL-14433) - Vähäpellon Ristinolla VH17-018-0750
30. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Herttakuningatar
31. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720
32. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Marenki
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Brandgaine VH14-025-0077
34. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105
35. Lissu T. (VRL-12701) - Hui Hyydyke
36. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
37. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
38. Jere PK (VRL-14433) - Haihattara VH16-018-2336
39. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744
40. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Andrus

2. 110cm

1. Cannabia PK (VRL-00033) - Huvitutin Erviina VH17-018-0308 
2. Natalia PK (VRL-05175) - Koistilan Latukka VH17-018-0497 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Huvipuistohaaveri 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Pimeän Loitsu 
5. matty (VRL-00816) - Asfalttiviidakkovekara VH17-018-0254 
6. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410 
7. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jäähippu VH17-018-0581
8. Mette (VRL-13589) - Mustaherukka
9. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kaukaa Viisas VH17-018-0580
10. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Andrus
11. Lissu T. (VRL-12701) - Hui Hyydyke
12. Jere PK (VRL-14433) - Variini VH16-018-2349
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aranwen VH14-025-0076
14. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
15. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743
16. Jere PK (VRL-14433) - Pirttihilla VH14-018-1298
17. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509
18. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
19. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
20. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666
21. Jere PK (VRL-14433) - Vähäpellon Ristinolla VH17-018-0750
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwrmgattock Heledd VH14-026-0126
23. Cannabia PK (VRL-00033) - Sukkanauhakäärme VH14-018-1445
24. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilkanhengetär VH16-018-1706
25. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
26. Cannabia PK (VRL-00033) - Kristalliprinsessa VH14-018-1306
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Leodegrance VH14-023-0149
28. Mette (VRL-13589) - Kissanminttu
29. Cannabia PK (VRL-00033) - Hopean Välke VH16-018-1550
30. Mette (VRL-13589) - Haamuprinsessa
31. Ireth (VRL-03777) - Farbranch Nessus VH17-069-0008
32. dookie (VRL-04373) - Hornanhopia VH17-018-0690
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Brandgaine VH14-025-0077
34. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720
35. Natalia PK (VRL-05175) - Kaunon Marinette VH17-018-0268
36. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105
37. Ireth (VRL-03777) - Kärmeniemen Unna VH17-018-0379
38. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Marenki
39. Jere PK (VRL-14433) - Haihattara VH16-018-2336
40. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi