ERJ 07.05.2017 (VIP 19.04.2017)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Old Lane (OLDL7334) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, ratsastajalta 4 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla ERJ 331-360 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm

1. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666 
2. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni 
3. Jere PK (VRL-14433) - Variini VH16-018-2349 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Pimeän Loitsu 
5. matty (VRL-00816) - Asfalttiviidakkovekara VH17-018-0254 
6. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746 
7. Mette (VRL-13589) - Rakkauslaulu
8. Mette (VRL-13589) - Smile with Style
9. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105
10. Lissu T. (VRL-12701) - Huvipuistohaaveri
11. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Herttakuningatar
12. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Uninuttu
13. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
14. Jere PK (VRL-14433) - Vähäpellon Ristinolla VH17-018-0750
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aranwen VH14-025-0076
16. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410
17. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720
18. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
19. dookie (VRL-04373) - Hornanhopia VH17-018-0690
20. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilkanhengetär VH16-018-1706
21. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
22. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Marenki
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Plentyn Bach VH14-026-0215
24. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743
25. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747
26. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
27. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Andrus
28. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi
29. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744
30. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749
31. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Poniini
32. Jere PK (VRL-14433) - Pirttihilla VH14-018-1298
33. Mette (VRL-13589) - Fuchsia Festival
34. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Brandgaine VH14-025-0077
36. Jere PK (VRL-14433) - Haihattara VH16-018-2336
37. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740
38. Lissu T. (VRL-12701) - Hui Hyydyke
39. Natalia PK (VRL-05175) - Huvin Ilotulitus VH17-018-0751
40. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509

2. 110cm

1. Jere PK (VRL-14433) - Pirttihilla VH14-018-1298 
2. Jere PK (VRL-14433) - Vähäpellon Ristinolla VH17-018-0750 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Pimeän Loitsu 
4. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748 
5. dookie (VRL-04373) - Hornanhopia VH17-018-0690 
6. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743 
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwrmgattock Heledd VH14-026-0126
8. Jere PK (VRL-14433) - Haihattara VH16-018-2336
9. matty (VRL-00816) - Asfalttiviidakkovekara VH17-018-0254
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aranwen VH14-025-0076
11. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Brandgaine VH14-025-0077
13. Lissu T. (VRL-12701) - Hui Hyydyke
14. Ireth (VRL-03777) - Kärmeniemen Unna VH17-018-0379
15. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Marenki
16. Cannabia PK (VRL-00033) - Sukkanauhakäärme VH14-018-1445
17. Mette (VRL-13589) - Kissanminttu
18. Cannabia PK (VRL-00033) - Hopean Välke VH16-018-1550
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Leodegrance VH14-023-0149
20. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666
21. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
22. Mette (VRL-13589) - Haamuprinsessa
23. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Andrus
24. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509
25. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
26. Ireth (VRL-03777) - Farbranch Nessus VH17-069-0008
27. Cannabia PK (VRL-00033) - Kristalliprinsessa VH14-018-1306
28. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kaukaa Viisas VH17-018-0580
29. Jere PK (VRL-14433) - Variini VH16-018-2349
30. Natalia PK (VRL-05175) - Koistilan Latukka VH17-018-0497
31. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105
32. Natalia PK (VRL-05175) - Kaunon Marinette VH17-018-0268
33. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilkanhengetär VH16-018-1706
34. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410
35. Cannabia PK (VRL-00033) - Huvitutin Erviina VH17-018-0308
36. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jäähippu VH17-018-0581
37. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720
38. Lissu T. (VRL-12701) - Huvipuistohaaveri
39. Mette (VRL-13589) - Mustaherukka
40. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina