ERJ 03.05.2017 (VIP 19.04.2017)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Old Lane (OLDL7334) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, ratsastajalta 4 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla ERJ 331-360 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm

1. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743 
2. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740 
3. Mette (VRL-13589) - Fuchsia Festival 
4. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410 
5. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749 
6. Mette (VRL-13589) - Rakkauslaulu 
7. Jere PK (VRL-14433) - Pirttihilla VH14-018-1298
8. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209
10. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Brandgaine VH14-025-0077
12. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105
13. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni
14. Mette (VRL-13589) - Smile with Style
15. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Marenki
16. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Poniini
17. Natalia PK (VRL-05175) - Huvin Ilotulitus VH17-018-0751
18. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Andrus
19. Jere PK (VRL-14433) - Vähäpellon Ristinolla VH17-018-0750
20. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747
21. Jere PK (VRL-14433) - Haihattara VH16-018-2336
22. matty (VRL-00816) - Asfalttiviidakkovekara VH17-018-0254
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aranwen VH14-025-0076
24. dookie (VRL-04373) - Hornanhopia VH17-018-0690
25. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Herttakuningatar
26. Jere PK (VRL-14433) - Variini VH16-018-2349
27. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744
28. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilkanhengetär VH16-018-1706
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Plentyn Bach VH14-026-0215
30. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
31. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509
32. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi
33. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666
34. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720
35. Lissu T. (VRL-12701) - Huvipuistohaaveri
36. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Uninuttu
37. Lissu T. (VRL-12701) - Hui Hyydyke
38. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
39. Lissu T. (VRL-12701) - Pimeän Loitsu
40. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka

2. 110cm

1. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743 
2. Mette (VRL-13589) - Mustaherukka 
3. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666 
4. Cannabia PK (VRL-00033) - Hopean Välke VH16-018-1550 
5. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Andrus 
6. Ireth (VRL-03777) - Kärmeniemen Unna VH17-018-0379 
7. matty (VRL-00816) - Asfalttiviidakkovekara VH17-018-0254
8. Lissu T. (VRL-12701) - Huvipuistohaaveri
9. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410
10. Natalia PK (VRL-05175) - Koistilan Latukka VH17-018-0497
11. Lissu T. (VRL-12701) - Pimeän Loitsu
12. Jere PK (VRL-14433) - Variini VH16-018-2349
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Brandgaine VH14-025-0077
14. dookie (VRL-04373) - Hornanhopia VH17-018-0690
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Leodegrance VH14-023-0149
16. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
17. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
18. Natalia PK (VRL-05175) - Kaunon Marinette VH17-018-0268
19. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kaukaa Viisas VH17-018-0580
20. Jere PK (VRL-14433) - Pirttihilla VH14-018-1298
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwrmgattock Heledd VH14-026-0126
22. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509
23. Jere PK (VRL-14433) - Haihattara VH16-018-2336
24. Cannabia PK (VRL-00033) - Kristalliprinsessa VH14-018-1306
25. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720
26. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
27. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105
28. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
29. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Marenki
30. Jere PK (VRL-14433) - Vähäpellon Ristinolla VH17-018-0750
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aranwen VH14-025-0076
32. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilkanhengetär VH16-018-1706
33. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi
34. Cannabia PK (VRL-00033) - Sukkanauhakäärme VH14-018-1445
35. Lissu T. (VRL-12701) - Hui Hyydyke
36. Ireth (VRL-03777) - Farbranch Nessus VH17-069-0008
37. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jäähippu VH17-018-0581
38. Mette (VRL-13589) - Haamuprinsessa
39. Cannabia PK (VRL-00033) - Huvitutin Erviina VH17-018-0308
40. Mette (VRL-13589) - Kissanminttu