ERJ 01.05.2017 (VIP 19.04.2017)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Old Lane (OLDL7334) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, ratsastajalta 4 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla ERJ 331-360 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm

1. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Brandgaine VH14-025-0077 
2. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740 
3. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka 
4. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Uninuttu 
5. matty (VRL-00816) - Asfalttiviidakkovekara VH17-018-0254 
6. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilkanhengetär VH16-018-1706 
7. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni
8. Natalia PK (VRL-05175) - Huvin Ilotulitus VH17-018-0751
9. Jere PK (VRL-14433) - Pirttihilla VH14-018-1298
10. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666
11. Mette (VRL-13589) - Rakkauslaulu
12. Jere PK (VRL-14433) - Haihattara VH16-018-2336
13. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509
14. Jere PK (VRL-14433) - Vähäpellon Ristinolla VH17-018-0750
15. Mette (VRL-13589) - Fuchsia Festival
16. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Marenki
17. Lissu T. (VRL-12701) - Huvipuistohaaveri
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209
19. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744
20. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749
21. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
22. dookie (VRL-04373) - Hornanhopia VH17-018-0690
23. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746
24. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
25. Mette (VRL-13589) - Smile with Style
26. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410
27. Lissu T. (VRL-12701) - Pimeän Loitsu
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Plentyn Bach VH14-026-0215
29. Lissu T. (VRL-12701) - Hui Hyydyke
30. Jere PK (VRL-14433) - Variini VH16-018-2349
31. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
32. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Andrus
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aranwen VH14-025-0076
34. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Poniini
35. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747
36. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi
37. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743
38. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Herttakuningatar
39. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105
40. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720

2. 110cm

1. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509 
2. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743 
3. Natalia PK (VRL-05175) - Koistilan Latukka VH17-018-0497 
4. Mette (VRL-13589) - Mustaherukka 
5. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilkanhengetär VH16-018-1706 
6. Jere PK (VRL-14433) - Haihattara VH16-018-2336 
7. Jere PK (VRL-14433) - Vähäpellon Ristinolla VH17-018-0750
8. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666
9. matty (VRL-00816) - Asfalttiviidakkovekara VH17-018-0254
10. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
11. Mette (VRL-13589) - Kissanminttu
12. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105
13. Cannabia PK (VRL-00033) - Hopean Välke VH16-018-1550
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwrmgattock Heledd VH14-026-0126
15. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jäähippu VH17-018-0581
16. Cannabia PK (VRL-00033) - Kristalliprinsessa VH14-018-1306
17. Mette (VRL-13589) - Haamuprinsessa
18. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Leodegrance VH14-023-0149
20. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Marenki
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aranwen VH14-025-0076
22. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410
23. Jere PK (VRL-14433) - Variini VH16-018-2349
24. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
25. Lissu T. (VRL-12701) - Pimeän Loitsu
26. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kaukaa Viisas VH17-018-0580
27. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720
28. Cannabia PK (VRL-00033) - Sukkanauhakäärme VH14-018-1445
29. Lissu T. (VRL-12701) - Huvipuistohaaveri
30. Ireth (VRL-03777) - Kärmeniemen Unna VH17-018-0379
31. Lissu T. (VRL-12701) - Hui Hyydyke
32. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Andrus
33. Jere PK (VRL-14433) - Pirttihilla VH14-018-1298
34. Natalia PK (VRL-05175) - Kaunon Marinette VH17-018-0268
35. Ireth (VRL-03777) - Farbranch Nessus VH17-069-0008
36. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
37. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
38. dookie (VRL-04373) - Hornanhopia VH17-018-0690
39. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Brandgaine VH14-025-0077
40. Cannabia PK (VRL-00033) - Huvitutin Erviina VH17-018-0308