ERJ 10.05.2017 (VIP 19.04.2017)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Delicate Warmbloods (DELI5024) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, ratsastajalta 4 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla ERJ 331-360 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm

1. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Uninuttu 
2. Lissu T. (VRL-12701) - Huvipuistohaaveri 
3. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Pimeän Loitsu 
5. matty (VRL-00816) - Asfalttiviidakkovekara VH17-018-0254 
6. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666 
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Brandgaine VH14-025-0077
8. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740
9. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
10. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749
11. Jere PK (VRL-14433) - Variini VH16-018-2349
12. Mette (VRL-13589) - Fuchsia Festival
13. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Plentyn Bach VH14-026-0215
15. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
16. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi
17. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744
18. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Herttakuningatar
19. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Poniini
20. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743
21. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
22. Mette (VRL-13589) - Smile with Style
23. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746
24. dookie (VRL-04373) - Hornanhopia VH17-018-0690
25. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilkanhengetär VH16-018-1706
26. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
27. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Andrus
28. Jere PK (VRL-14433) - Vähäpellon Ristinolla VH17-018-0750
29. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720
30. Jere PK (VRL-14433) - Haihattara VH16-018-2336
31. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105
32. Lissu T. (VRL-12701) - Hui Hyydyke
33. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509
34. Jere PK (VRL-14433) - Pirttihilla VH14-018-1298
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aranwen VH14-025-0076
36. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni
37. Mette (VRL-13589) - Rakkauslaulu
38. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209
39. Natalia PK (VRL-05175) - Huvin Ilotulitus VH17-018-0751
40. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Marenki

2. 110cm

1. Lissu T. (VRL-12701) - Huvipuistohaaveri 
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Brandgaine VH14-025-0077 
3. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka 
4. Natalia PK (VRL-05175) - Koistilan Latukka VH17-018-0497 
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwrmgattock Heledd VH14-026-0126 
6. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kaukaa Viisas VH17-018-0580 
7. Cannabia PK (VRL-00033) - Huvitutin Erviina VH17-018-0308
8. Mette (VRL-13589) - Mustaherukka
9. Lissu T. (VRL-12701) - Hui Hyydyke
10. Jere PK (VRL-14433) - Haihattara VH16-018-2336
11. Cannabia PK (VRL-00033) - Kristalliprinsessa VH14-018-1306
12. Lissu T. (VRL-12701) - Pimeän Loitsu
13. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720
14. Jere PK (VRL-14433) - Vähäpellon Ristinolla VH17-018-0750
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Leodegrance VH14-023-0149
16. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105
17. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilkanhengetär VH16-018-1706
18. Natalia PK (VRL-05175) - Kaunon Marinette VH17-018-0268
19. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Marenki
20. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666
21. matty (VRL-00816) - Asfalttiviidakkovekara VH17-018-0254
22. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509
23. Cannabia PK (VRL-00033) - Sukkanauhakäärme VH14-018-1445
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aranwen VH14-025-0076
25. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi
26. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jäähippu VH17-018-0581
27. Ireth (VRL-03777) - Kärmeniemen Unna VH17-018-0379
28. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743
29. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
30. dookie (VRL-04373) - Hornanhopia VH17-018-0690
31. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
32. Jere PK (VRL-14433) - Pirttihilla VH14-018-1298
33. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410
34. Cannabia PK (VRL-00033) - Hopean Välke VH16-018-1550
35. Mette (VRL-13589) - Haamuprinsessa
36. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Andrus
37. Mette (VRL-13589) - Kissanminttu
38. Ireth (VRL-03777) - Farbranch Nessus VH17-069-0008
39. Jere PK (VRL-14433) - Variini VH16-018-2349
40. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina