ERJ 09.05.2017 (VIP 19.04.2017)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Delicate Warmbloods (DELI5024) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, ratsastajalta 4 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla ERJ 331-360 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm

1. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Herttakuningatar 
2. Jere PK (VRL-14433) - Variini VH16-018-2349 
3. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi 
4. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748 
5. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka 
6. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105 
7. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
8. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720
9. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni
10. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Plentyn Bach VH14-026-0215
12. matty (VRL-00816) - Asfalttiviidakkovekara VH17-018-0254
13. Lissu T. (VRL-12701) - Hui Hyydyke
14. Natalia PK (VRL-05175) - Huvin Ilotulitus VH17-018-0751
15. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209
17. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746
18. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740
19. Lissu T. (VRL-12701) - Pimeän Loitsu
20. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilkanhengetär VH16-018-1706
21. Mette (VRL-13589) - Fuchsia Festival
22. Jere PK (VRL-14433) - Haihattara VH16-018-2336
23. Lissu T. (VRL-12701) - Huvipuistohaaveri
24. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Uninuttu
25. dookie (VRL-04373) - Hornanhopia VH17-018-0690
26. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509
27. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749
28. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666
29. Jere PK (VRL-14433) - Vähäpellon Ristinolla VH17-018-0750
30. Jere PK (VRL-14433) - Pirttihilla VH14-018-1298
31. Mette (VRL-13589) - Smile with Style
32. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744
33. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Andrus
34. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410
35. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Marenki
36. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
37. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Brandgaine VH14-025-0077
38. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Poniini
39. Mette (VRL-13589) - Rakkauslaulu
40. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aranwen VH14-025-0076

2. 110cm

1. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi 
2. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kaukaa Viisas VH17-018-0580 
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aranwen VH14-025-0076 
4. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Marenki 
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwrmgattock Heledd VH14-026-0126 
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Brandgaine VH14-025-0077 
7. Jere PK (VRL-14433) - Haihattara VH16-018-2336
8. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410
9. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
10. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jäähippu VH17-018-0581
11. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
12. Natalia PK (VRL-05175) - Kaunon Marinette VH17-018-0268
13. Natalia PK (VRL-05175) - Koistilan Latukka VH17-018-0497
14. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
15. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Andrus
16. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
17. Jere PK (VRL-14433) - Variini VH16-018-2349
18. Jere PK (VRL-14433) - Pirttihilla VH14-018-1298
19. Cannabia PK (VRL-00033) - Huvitutin Erviina VH17-018-0308
20. Cannabia PK (VRL-00033) - Kristalliprinsessa VH14-018-1306
21. Mette (VRL-13589) - Mustaherukka
22. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105
23. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720
24. matty (VRL-00816) - Asfalttiviidakkovekara VH17-018-0254
25. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509
26. Ireth (VRL-03777) - Kärmeniemen Unna VH17-018-0379
27. Mette (VRL-13589) - Haamuprinsessa
28. Jere PK (VRL-14433) - Vähäpellon Ristinolla VH17-018-0750
29. Ireth (VRL-03777) - Farbranch Nessus VH17-069-0008
30. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743
31. dookie (VRL-04373) - Hornanhopia VH17-018-0690
32. Lissu T. (VRL-12701) - Pimeän Loitsu
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Leodegrance VH14-023-0149
34. Lissu T. (VRL-12701) - Huvipuistohaaveri
35. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilkanhengetär VH16-018-1706
36. Cannabia PK (VRL-00033) - Sukkanauhakäärme VH14-018-1445
37. Lissu T. (VRL-12701) - Hui Hyydyke
38. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666
39. Mette (VRL-13589) - Kissanminttu
40. Cannabia PK (VRL-00033) - Hopean Välke VH16-018-1550