ERJ 03.05.2017 (VIP 19.04.2017)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Delicate Warmbloods (DELI5024) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, ratsastajalta 4 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla ERJ 331-360 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm

1. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni 
2. Mette (VRL-13589) - Fuchsia Festival 
3. dookie (VRL-04373) - Hornanhopia VH17-018-0690 
4. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744 
5. Mette (VRL-13589) - Smile with Style 
6. Lissu T. (VRL-12701) - Huvipuistohaaveri 
7. Lissu T. (VRL-12701) - Pimeän Loitsu
8. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
9. Jere PK (VRL-14433) - Pirttihilla VH14-018-1298
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Brandgaine VH14-025-0077
11. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi
12. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740
13. Lissu T. (VRL-12701) - Hui Hyydyke
14. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Poniini
15. matty (VRL-00816) - Asfalttiviidakkovekara VH17-018-0254
16. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720
17. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209
19. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666
20. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105
21. Jere PK (VRL-14433) - Vähäpellon Ristinolla VH17-018-0750
22. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
23. Jere PK (VRL-14433) - Variini VH16-018-2349
24. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aranwen VH14-025-0076
26. Jere PK (VRL-14433) - Haihattara VH16-018-2336
27. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Andrus
28. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743
29. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509
30. Natalia PK (VRL-05175) - Huvin Ilotulitus VH17-018-0751
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Plentyn Bach VH14-026-0215
32. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410
33. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Uninuttu
34. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilkanhengetär VH16-018-1706
35. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Herttakuningatar
36. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Marenki
37. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746
38. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749
39. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
40. Mette (VRL-13589) - Rakkauslaulu

2. 110cm

1. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kaukaa Viisas VH17-018-0580 
2. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina 
3. Jere PK (VRL-14433) - Variini VH16-018-2349 
4. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilkanhengetär VH16-018-1706 
5. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720 
6. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jäähippu VH17-018-0581 
7. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
8. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi
9. Cannabia PK (VRL-00033) - Kristalliprinsessa VH14-018-1306
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aranwen VH14-025-0076
11. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410
12. Lissu T. (VRL-12701) - Huvipuistohaaveri
13. Mette (VRL-13589) - Kissanminttu
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwrmgattock Heledd VH14-026-0126
15. Lissu T. (VRL-12701) - Hui Hyydyke
16. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Marenki
17. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Andrus
18. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509
19. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
20. Lissu T. (VRL-12701) - Pimeän Loitsu
21. Mette (VRL-13589) - Haamuprinsessa
22. Mette (VRL-13589) - Mustaherukka
23. Cannabia PK (VRL-00033) - Huvitutin Erviina VH17-018-0308
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Brandgaine VH14-025-0077
25. Jere PK (VRL-14433) - Pirttihilla VH14-018-1298
26. Cannabia PK (VRL-00033) - Hopean Välke VH16-018-1550
27. Ireth (VRL-03777) - Kärmeniemen Unna VH17-018-0379
28. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
29. Jere PK (VRL-14433) - Vähäpellon Ristinolla VH17-018-0750
30. Natalia PK (VRL-05175) - Kaunon Marinette VH17-018-0268
31. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105
32. Ireth (VRL-03777) - Farbranch Nessus VH17-069-0008
33. dookie (VRL-04373) - Hornanhopia VH17-018-0690
34. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Leodegrance VH14-023-0149
36. Natalia PK (VRL-05175) - Koistilan Latukka VH17-018-0497
37. Cannabia PK (VRL-00033) - Sukkanauhakäärme VH14-018-1445
38. matty (VRL-00816) - Asfalttiviidakkovekara VH17-018-0254
39. Jere PK (VRL-14433) - Haihattara VH16-018-2336
40. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666