ERJ 01.05.2017 (VIP 19.04.2017)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Delicate Warmbloods (DELI5024) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, ratsastajalta 4 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla ERJ 331-360 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm

1. Jere PK (VRL-14433) - Vähäpellon Ristinolla VH17-018-0750 
2. Mette (VRL-13589) - Fuchsia Festival 
3. Jere PK (VRL-14433) - Haihattara VH16-018-2336 
4. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740 
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Brandgaine VH14-025-0077 
6. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Marenki 
7. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aranwen VH14-025-0076
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Plentyn Bach VH14-026-0215
10. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi
11. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666
12. Jere PK (VRL-14433) - Variini VH16-018-2349
13. matty (VRL-00816) - Asfalttiviidakkovekara VH17-018-0254
14. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
15. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
16. Lissu T. (VRL-12701) - Huvipuistohaaveri
17. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105
18. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni
19. Natalia PK (VRL-05175) - Huvin Ilotulitus VH17-018-0751
20. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Herttakuningatar
21. Jere PK (VRL-14433) - Pirttihilla VH14-018-1298
22. Mette (VRL-13589) - Rakkauslaulu
23. Mette (VRL-13589) - Smile with Style
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209
25. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509
26. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Andrus
27. dookie (VRL-04373) - Hornanhopia VH17-018-0690
28. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746
29. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720
30. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410
31. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749
32. Lissu T. (VRL-12701) - Hui Hyydyke
33. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743
34. Lissu T. (VRL-12701) - Pimeän Loitsu
35. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilkanhengetär VH16-018-1706
36. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Uninuttu
37. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
38. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Poniini
39. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744
40. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747

2. 110cm

1. Tuulia T. (VRL-00084) - Leodegrance VH14-023-0149 
2. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilkanhengetär VH16-018-1706 
3. Cannabia PK (VRL-00033) - Huvitutin Erviina VH17-018-0308 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Huvipuistohaaveri 
5. Mette (VRL-13589) - Kissanminttu 
6. dookie (VRL-04373) - Hornanhopia VH17-018-0690 
7. Jere PK (VRL-14433) - Pirttihilla VH14-018-1298
8. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105
9. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kaukaa Viisas VH17-018-0580
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Brandgaine VH14-025-0077
11. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720
12. Mette (VRL-13589) - Mustaherukka
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aranwen VH14-025-0076
14. Jere PK (VRL-14433) - Vähäpellon Ristinolla VH17-018-0750
15. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Andrus
16. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
17. Jere PK (VRL-14433) - Haihattara VH16-018-2336
18. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666
19. Natalia PK (VRL-05175) - Kaunon Marinette VH17-018-0268
20. Ireth (VRL-03777) - Farbranch Nessus VH17-069-0008
21. Natalia PK (VRL-05175) - Koistilan Latukka VH17-018-0497
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwrmgattock Heledd VH14-026-0126
23. matty (VRL-00816) - Asfalttiviidakkovekara VH17-018-0254
24. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
25. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509
26. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Marenki
27. Mette (VRL-13589) - Haamuprinsessa
28. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jäähippu VH17-018-0581
29. Ireth (VRL-03777) - Kärmeniemen Unna VH17-018-0379
30. Cannabia PK (VRL-00033) - Sukkanauhakäärme VH14-018-1445
31. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi
32. Lissu T. (VRL-12701) - Hui Hyydyke
33. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
34. Cannabia PK (VRL-00033) - Kristalliprinsessa VH14-018-1306
35. Cannabia PK (VRL-00033) - Hopean Välke VH16-018-1550
36. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
37. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743
38. Jere PK (VRL-14433) - Variini VH16-018-2349
39. Lissu T. (VRL-12701) - Pimeän Loitsu
40. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410