ERJ 07.05.2017 (VIP 19.04.2017)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Elfengård (ELFE7333) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, ratsastajalta 4 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla ERJ 331-360 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm

1. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilkanhengetär VH16-018-1706 
2. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105 
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Plentyn Bach VH14-026-0215 
4. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Pimeän Loitsu 
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Brandgaine VH14-025-0077 
7. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi
8. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Marenki
9. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Uninuttu
10. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Andrus
11. Jere PK (VRL-14433) - Haihattara VH16-018-2336
12. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749
13. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
14. matty (VRL-00816) - Asfalttiviidakkovekara VH17-018-0254
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aranwen VH14-025-0076
16. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740
17. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Herttakuningatar
18. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744
19. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509
20. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
21. Mette (VRL-13589) - Fuchsia Festival
22. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743
23. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666
24. Jere PK (VRL-14433) - Pirttihilla VH14-018-1298
25. Jere PK (VRL-14433) - Variini VH16-018-2349
26. dookie (VRL-04373) - Hornanhopia VH17-018-0690
27. Lissu T. (VRL-12701) - Hui Hyydyke
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209
29. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni
30. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720
31. Jere PK (VRL-14433) - Vähäpellon Ristinolla VH17-018-0750
32. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747
33. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
34. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410
35. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
36. Mette (VRL-13589) - Rakkauslaulu
37. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Poniini
38. Lissu T. (VRL-12701) - Huvipuistohaaveri
39. Natalia PK (VRL-05175) - Huvin Ilotulitus VH17-018-0751
40. Mette (VRL-13589) - Smile with Style

2. 110cm

1. Lissu T. (VRL-12701) - Pimeän Loitsu 
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aranwen VH14-025-0076 
3. Natalia PK (VRL-05175) - Koistilan Latukka VH17-018-0497 
4. Ireth (VRL-03777) - Kärmeniemen Unna VH17-018-0379 
5. Cannabia PK (VRL-00033) - Kristalliprinsessa VH14-018-1306 
6. Jere PK (VRL-14433) - Pirttihilla VH14-018-1298 
7. Lissu T. (VRL-12701) - Hui Hyydyke
8. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Brandgaine VH14-025-0077
10. Jere PK (VRL-14433) - Haihattara VH16-018-2336
11. Cannabia PK (VRL-00033) - Hopean Välke VH16-018-1550
12. Lissu T. (VRL-12701) - Huvipuistohaaveri
13. Cannabia PK (VRL-00033) - Huvitutin Erviina VH17-018-0308
14. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilkanhengetär VH16-018-1706
15. Ireth (VRL-03777) - Farbranch Nessus VH17-069-0008
16. matty (VRL-00816) - Asfalttiviidakkovekara VH17-018-0254
17. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi
18. Mette (VRL-13589) - Haamuprinsessa
19. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509
20. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jäähippu VH17-018-0581
21. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
22. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
23. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666
24. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
25. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kaukaa Viisas VH17-018-0580
26. Jere PK (VRL-14433) - Variini VH16-018-2349
27. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Marenki
28. Jere PK (VRL-14433) - Vähäpellon Ristinolla VH17-018-0750
29. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
30. Cannabia PK (VRL-00033) - Sukkanauhakäärme VH14-018-1445
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Leodegrance VH14-023-0149
32. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105
33. dookie (VRL-04373) - Hornanhopia VH17-018-0690
34. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwrmgattock Heledd VH14-026-0126
35. Mette (VRL-13589) - Mustaherukka
36. Mette (VRL-13589) - Kissanminttu
37. Natalia PK (VRL-05175) - Kaunon Marinette VH17-018-0268
38. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Andrus
39. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743
40. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410